Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ha egy férfinek nincs kocsija,...

Ha egy férfinek nincs kocsija, akkor sok embernek miért az az első gondolata hogy a férfi biztosan csóró és vesztes?

Figyelt kérdés

Tényleg annyira elképzelhetetlen sok embernek hogy valaki mondjuk belvárosi lakásban él, belvárosban dolgozik és ez miatt nem vesz autót?


Vagy egyszerűen nem érdeklik az autók, vagy a vezetést tartja unalmasnak és taxizni szeret jobban.


Ez a "vesztes, csóró" rémkép nem egy ilyen súlyosan kelet európai beidegződés, és hogy ettől a megbélyegzéstől többek közt egy saját autó tarthat távol?



2019. jan. 9. 14:04
1 2
 11/13 he84 ***** válasza:
94%
Én nőként egyáltalán nem tartok csórónak, vesztesnek azokat a férfiakat, akiknek nincs saját lakásuk és/vagy saját kocsijuk. Nem ettől függ egy ember értéke. Van is 2 jó férfi barátom, de nekik sincs saját kocsijuk, még sincs semmi gond. Nem ettől függ egy barátság, vagy egy párkapcsolat. Akiknél ez is fontos hozzá és ha ezek nélkül nem, akkor ők túl anyagiasak, kényesek és felszínesek, már elnézést.
2019. jan. 9. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
93%

40 éve van kocsim, de ettől egyáltalán nem érzem magam különbnek másoknál, akiknek esetleg nincs.

Sőt! Az elmúlt évtizedekben bizony nem egyszer fordult úgy az életem, hogy voltaképpen semmi szükségem nem lett volna kocsira, de az ember megszokja, hogy van, hogy bármikor beleülhet, ha úgy adódik, és nem akar lemondani róla.

Szóval sokszor csak nyűg volt a nyakamon, de nem adtam "lejjebb", s fizettem a járulékos költségeit szorgalmasan állambácsinak.

Szóval addig jó, amíg nincs autó, ha nem feltétlenül szükséges, mert utána az ember nem szívesen mond le róla.

2019. jan. 10. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
88%

Nem tudom, hol élsz, én nagyobb városokat ismerek (Budapest, Miskolc, Eger) és sehol nem érdekelte egy ismerősömet se, kinek van autója.

Aki most tetszik, az biciklivel jár, előre borítékolom, hogy olyan szép, feszes feneke van, amit el nem cserélnék egy drága autóban érlelt löttyedtre :D

2019. jan. 13. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!