Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mennyire kínos ha ráköszöntem...

Mennyire kínos ha ráköszöntem egy ismert emberre mert hirtelen nem tudtam hova tenni és azt hittem ismerem?

Figyelt kérdés

Nagyon híres, nagyon nagy ember! Udvarias volt, visszaköszöntek nekem és a barátnőmnek (ő is a párjával volt, a kedvese is jófej volt). Aztán leesett hogy egy híresség, nem pedig az ismerősöm. Utána elég cikinek éreztem magam, a barátnőm előtt most is kicsit szégyellem magam. Nemrégóta vagyunk együtt, ő tökre azt hitte hogy én ismerem ezt a hírességet. Még büszke is volt, otthon rá is kérdezett hogy honnan vagyok ilyen jó viszonyban ezzel az emberrel?

Nagy cikibe kerültem szerintetek?


2019. jan. 12. 11:12
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%
Egyáltalán nem gáz. Szerintem jópofa is tud lenni. Meg örülök, reméltem hogy ez a nagy sztár és nagyon nagy ember, nem egy Youtube sztár. :D
2019. jan. 12. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
72%
Én egyszer a Puzsért láttam még régebben, és el kezdtem gondolkozni, hogy honnan is ismerem, de aztán leesett még mielőtt köszöntem volna neki.
2019. jan. 12. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem kínos, inkább csak vicces. Velem is megtörtént - mondjuk velem azért, mert megdöbbentem, hogy látom, és hirtelen egy köszönés csúszott ki a számon :D. A barátnődnek nyugodtan mondd meg, hogy mi történt, ha nem hótt debil, akkor meg fogja érteni.
2019. jan. 12. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!