Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Könyörgöm! Egy ùri ember...

Könyörgöm! Egy ùri ember (udvarlò) megdìcsèr egy nőt? Vagy azt mondja, nekem jò vagy ùgy, ahogy vagy!

Figyelt kérdés

#nő #balgaság #udvarlò
2019. jan. 12. 22:06
1 2 3
 11/23 A kérdező kommentje:

Jo vagy ùgy,ahogy vagy=semmi extra.

Vagy,olyan èrzèsem van,ettől a mondattòl,mintha már most otthonkában lennèk,elhìzott ès elhanyagolt felesegkènt.

En tobbre vágyom egy fèrfitòl.

Ha nem is èn vagyok a legszebb a világon,de èn tetszem neki.

Tehát tegyen ròla,hogy ùgy erezzem en vagyok szamara a világon a legszebb.

Volt,ilyen pasim tudom,mit ìrok...

2019. jan. 12. 22:35
 12/23 anonim ***** válasza:
Mert csak a nők kis százaléka ilyen nyálas és csak nekik lenne erre szükségük. Mindenki másnak ez teljesen szükségtelen. Én sem szeretném, ha engem a férjem állandóan dicsérgetne. Ha azt mondja, hogy elfogad engem úgy, ahogy vagyok, az bőven elég, de a nyálas szöveg nekem nem kell.
2019. jan. 12. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:

"Tehát tegyen ròla,hogy ùgy erezzem en vagyok szamara a világon a legszebb."


Hazudjon?

2019. jan. 12. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 A kérdező kommentje:

En voltam halálosan szerelmes.

Ès a világon őt láttam a legszebbnek.

Ha nem èrzem ugyanezt egy fèrfi közelèben,akkor mehet a levesbe!

Igaz!jobb,ha nem is mond semmit!!!!!!!

Ereznem kell!

2019. jan. 12. 22:44
 15/23 A kérdező kommentje:

Lehet csak igaz szerelemre vagyom,

Ott nincs szüksèg hazugságra.

ÈN tudom,mert ha igazan szeretek ő a tökèletes.

Te aki azt irtad hazudjon!?

A szerelmed szamodra nem a világon a legszebb.Sajnálom szegèny lanyt!

2019. jan. 12. 22:49
 16/23 Miss Endzsi ***** válasza:
92%
Szerintem a bókolás oda-vissza fontos. Imádom, ahogy dicsér a párom, és imádom látni a mosolyát, amikor még inkább fényezem fényességét.
2019. jan. 12. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 A kérdező kommentje:

Èreztem már magam hihetetlenül gyönyörűnek Fèrfi mellett!

Nem kellett szòljon vagy "hazudjon" te nagyon balga hozzaszòlò!

2019. jan. 12. 22:55
 18/23 A kérdező kommentje:

#16 Koszonom! :)

Ugyanerre vágyom!

2019. jan. 12. 23:05
 19/23 anonim ***** válasza:
És ha nem te vagy a legszebb, de téged szeret a világon a legjobban, az már nem elég igaz? Ott van a baj, hogy összekevered a szeretet a csodálattal. Az érzés amit elvársz kitart pár évig, és miután már nem érzed azt gondolod már nem vagy eléggé szeretve és eldobod szerencsétlen mint a használt ruhát. Vegyél kutyát, az mindig isteníteni fog, akármilyen ember is vagy.
2019. jan. 13. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:

A 19-es valaszolonal a pont! Ugyanezt akartam en is leirni.

Oke talalja szepnek a parjat, de a belso ertekek jobban szamitanak, is a test valtozik raadasul nehany ev mulva a kapcsolat sem olyan mint az elejen hogy mindent eltakar a rozsaszin kod es csak azt fujjatok egymasnak a masik milyen szep es mennyire szeret stb... Nehany ev mulva ez annyira megszokott es a nezeserol tudnod kell mit akar,ez csak az elejen ilyen kesobb termeszetesse valik es elhanyagolodik. Es en azt szeretem ha inkabb tettekkel bizonyit barmit mindhogy napi szinten mondja,oke egy egy bok jol esik nyilvan de nem annyira hogy mar nyaladzik.Jobb szeretik a nok ha tisztelik es megbecsulik oket minthogy vegig csak csodaljak oket.

2019. jan. 13. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!