Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért vesznek minden cigányt...

Miért vesznek minden cigányt egy kalap alá?

Figyelt kérdés
Oké,hogy nagy részük degenerált hülye,de nem kellene mindenkit ugyan úgy lenézni,mert vannak normálisak is.
2019. jan. 14. 07:41
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
90%
Csak. Fehér hollók is léteznek.
2019. jan. 14. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
89%
Mert rászolgáltak a rossz hírnevükre. Biztos vannak rendes cigányok is, de én még egyet se láttam.
2019. jan. 14. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
91%
Tettek ők azért, hogy rossz hírük legyen.
2019. jan. 14. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
89%
Tudom hogy vannak normállisak, de nem gamblizok velük. 10-ből 9 agresszív bűnöző hajlamú állat és nem tudhatom, melyik köztük a kivétel. Nem próbálgatom végig őket, amíg meg nem találom, inkább ugyanúgy kezelem mind a 10-et.
2019. jan. 14. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
90%
Azért mert a magyarok nagy része már megjárta velük és sajnos senki nem fog próbálkozni azzal, hogy megtalálja azt az elhanyagolható %ba tartozó romát, aki normális és nem akarja meglopni csak azért, hogy mások ne mondják rá azt hogy rasszista. Amúgy szerintem a romák ugyan úgy utálják a magyarokat /"parasztokat" ahogy ök hivják.Érdekes módon öket senki nem hívjá rasszistának, amikor csoportosan sz..rá vernek valakit csak azért mert magyar..
2019. jan. 14. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
A páromat is a cigányok verték szét csoportosan. Kirabolták.De visszakapták a verést a cigók, az apukája magas katonai pozicióban tevékenykedett.Megkapták a gumibotos verést.A fagyi visszanyalt. Gondolhatod, hogy miért nem csípem a cigókat.
2019. jan. 14. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

A normális cigány olyan, mint a fehér holló. Mindenki mondja, hogy létezik, de még senki sem látott.


Komolyra fordítva a szót. Jobb vigyázni a cigányokkal, mert a legnormálisabb fajta is bármikor a fajtársai sorsára juthat, a vér nem válik vízzé. Meg ha vannak kapcsolatai a családdal, akkor meg "véletlen" is belerángathatják hülyeségekbe.

Egy cigánynak ahhoz sokat kell bizonyítania, hogy megbízzanak benne és ugyanúgy kezeljék őket, mint a normális embereket.

2019. jan. 14. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

Azért van ez mert az integráció nem sikeres. Én Budapesten lakom, úgy veszem észre hogy itt azért jóval nagyobb arányba integrálódtak mint mondjuk egy észak-keleti faluban ahol kb. csak a nyomor meg a bűnözés közül lehet választani.


Amúgy tényleg nem igazságos azokkal szemben akik normálisak. Egészségügyben dolgozom, vannak cigány származású kollégáim, és szakmailag meg emberileg is jó kollegák. (Nem orvosként dolgoznak, hanem okj-s végzettséget igénylő munkákban.)

2019. jan. 14. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Mert undorítóak, lopnak, megvernek, kirabolnak, nem dolgoznak, büdösek stb 99,9%-ban. A maradék néhány ℅ pedig undorodik a saját fajtájától. (Okkal)
2019. jan. 17. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Akkor ugy tunik en feher hollo vagyok. Amugy en pont ezert hagytam ott 14 evvel ezelott Magyarorszagot.Rajottem arra,hogy akarmilyen jotanulo, kedves,baratsagos, tobbdiplomas, szorgalmas ember lehetek, a borom szine miatt sosem leszek ugyan olyan megbecsult tagja a tarsadalomnak.Mar kozepiskolaban is rengeteg rossz elmeny ert. Pl szorakozohelyre a sajat sajat szalagavatom napjan nem engedtek be a biztonsagiak, mig az osszes baratnom bemehetett. Vagy allasinterjun levegonek neutek, eselyt se adva a bemutatkozasra.Pedig en semmilyen teren nem tartozom a "tipikus" ciganysaghoz.Se a kulturajukat nem ismerem,se a nyelvet nem beszelem.De mivel a borom sotetebb az atlagosnal, igy ugyan olyan eloiteletekkel vannak az emberek felem,mintha en is bunozo eletvitelt folytatnek. Itt, kulfoldon sosem kotnenek belem a helyiek a borom szine miatt, viszont az itteni magyaroktol mar kaptam megjegyzeseket. Sajnos ilyen vilagban elunk. Elszomorito.
2019. febr. 1. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!