Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért vesznek minden cigányt...

Miért vesznek minden cigányt egy kalap alá?

Figyelt kérdés
Oké,hogy nagy részük degenerált hülye,de nem kellene mindenkit ugyan úgy lenézni,mert vannak normálisak is.
2019. jan. 14. 07:41
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

#10


Az előítéletet nem törlöd ki. A rossz élmények, (szinte) állandó hírek a cigánybűnözésekről mindenkiben megmaradnak.


Én pl (szinte) az egyetlen magyar voltam a rengeteg cigó osztálytárs közül általános iskolában. (A vicc az, hogy az egyik legjobb suli volt a környéken, mégis tele volt cigóval... Na mind1). Mindig én voltam a "náci", meg büdös magyar stb... Basszus, azt sem tudtam, mit jelent a "náci" szó...!!! 8 évesen fogalmam sem volt, mi történt itt a 20. században Endlösung címén! És mégis én voltam a náci!


Pedig alapjáraton nekem meg sem fordult a fejemben gyerekként, hogy valakit a bőrszíne miatt ítéljek meg.


Aztán jött az általános iskola, a verekedések, amikor még volt cafeteria, rengeteg helyet megtekintettünk az országban. Ezeken a kirándulásokon is csak azt láttam (cigány szempontból), hogy ahol megjelentek a c-k, ott pusztulat és szenvedés van...


Nem árt megismerni a másik oldalt is.

2019. febr. 1. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

Nem mellesleg semmilyen rendszer alatt nem tudtak beilleszkedni.


Feudalizmus, abszolutizmus, szocializmus, kapitalizmus...


Egyik irányzat sem működik rajtuk.


Vegyük ellenpéldának a svábokat/kínaiakat/stb kedves #10.

A világon senkinek semmi problémája nincs velük, nagyon hasznos tagjai a társadalomnak. És a cigók? Mit tudnak elmondani? Ehm...

2019. febr. 1. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

En #10

Persze, en is elismerem, hogy vannak olyan ciganyok akiket jobb elkerulni is, es tudom, hogy az olyanok miatt vannak az eloiteletek. De engem pl olyanok is bantottak, akik ismertek, tudtak, hogy semmivel sem vagyok rosszabb mint ok. Voltak, akik eselyt sem adtak,hogy bizonyitsak ,hogy nem az vagyok akinek ranezesre kepzelnek. Es biztos vok benne, hogy rengeteg olyan ember, gyerek szenved ezek az eloiteletek miatt a mai napig otthon. En,szemely szerint nagyon jo dontesnek tartom,hogy otthagytam az orszagot,kulonben hol lennek most? Valoszinuleg 3 muszakban dolhozhatnek minimalberert egy gyarban. Ha persze felvennenek oda is. Dolgoztam gyarban,nyarimunkan,semmi bajom nincs a ketkezi munkaval,viszont ott is megkaptam a magamet.Meggyanusitottak,hogy megettem vki joghurtjat a hutobol, majdnem megvertek. Persze semmi kozom nem volt hozza, de megis csak rolam tudtak elkepzelni,hogy elloptam.Na mindegy...van meg egy halom ilyen tortenezem.


A korabbi hozzaszolonak: ha ennyire bantottak a tobbiek a suliban, a szulok miert nem irattak at mashova?

2019. febr. 1. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

#13


Elmentem onnan, fél évre egy másik általánosba, aztán nyolcosztályos gimibe.

2019. febr. 1. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!