Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Emberek » Emberi tulajdonságok

A kérdés

Csak én félek attól hogy semmire nem viszem?

Egyetemre járok, de rohadtul nem élvezem, jó igen most vizsgaidőszak, ilyenkor fokozottan szar az egész, de utána is elég tré, pedig elv érdekesek a témák, meg "húú én tuti élvezném", ilyeneket kapok naponta. Hát én megpróbáltam élvezni 2 és fél évig de nem ment. "Minek jöttél ide akkor?" Azért mert nem hittem hogy ilyen bűn nehéz lesz. De ha meg elmegyek, akkor csináljak egy okj-t? És mi van ha az se megy már, mert kiégtem a tanulástól. Igen nagyon para ez az egész, tudom.. ilyenekkel küzdök. Van valaki hasonló helyzetben?

jan. 15. 00:52  Privát üzenet  

A válaszok
Én is félek !Meg mindenki!

A válaszíró 48%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/3Időpont jan. 15. 00:54 Privát üzenet
Hány éves vagy?

A válaszíró 48%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/3Időpont jan. 15. 12:38 Privát üzenet
El kell fogadni hogy nem mindenki valóra egyetemre, pláne nem főiskolára. Ha ezt rendezed magadban, akkor lehet valamit okj-t csinálni és nyelvet mellé, aztán külföldre kimenni ha annyira vinni akarod valamire.

A válaszíró 56%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/3Időpont jan. 15. 13:56 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Ha kitűnő/jeles tanuló vagyok, akkor tényleg az életemben nem viszem majd semmire?
Diploma néllül nem viszem semmire az életben?
Nem viszem semmire igy az eletben, mert ilyen vagyok?
Félek nem viszem semmire, és Anyukám csalódni fog bennem. Mit tehetnék? (18/L)
Jó lenne nekem itt? Folyamatosan aggódom, hogy mi lesz a jövőben. Itt akarok maradni a lakóhelyemen és ide akarok járni egyetemre, de félek, hogy itt nem viszem semmire. Te hogy vagy vele?
Segitsééég! Most leszek 8. as és az apám nem engedi h művészeti suliba menjek. Mindent probáltam de azt mondja h azzal nem viszem semmire amire én azt feleltem h, jaj mert mással...

Kérdések az Emberek rovatbólKérdések az Emberi tulajdonságok rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!