Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Csak én félek attól hogy...

Csak én félek attól hogy semmire nem viszem?

Figyelt kérdés
Egyetemre járok, de rohadtul nem élvezem, jó igen most vizsgaidőszak, ilyenkor fokozottan szar az egész, de utána is elég tré, pedig elv érdekesek a témák, meg "húú én tuti élvezném", ilyeneket kapok naponta. Hát én megpróbáltam élvezni 2 és fél évig de nem ment. "Minek jöttél ide akkor?" Azért mert nem hittem hogy ilyen bűn nehéz lesz. De ha meg elmegyek, akkor csináljak egy okj-t? És mi van ha az se megy már, mert kiégtem a tanulástól. Igen nagyon para ez az egész, tudom.. ilyenekkel küzdök. Van valaki hasonló helyzetben?
2019. jan. 15. 00:52
 1/3 anonim ***** válasza:
Én is félek !Meg mindenki!
2019. jan. 15. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy?
2019. jan. 15. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
El kell fogadni hogy nem mindenki valóra egyetemre, pláne nem főiskolára. Ha ezt rendezed magadban, akkor lehet valamit okj-t csinálni és nyelvet mellé, aztán külföldre kimenni ha annyira vinni akarod valamire.
2019. jan. 15. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!