Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Egy sikeres, jómódú férfi...

Egy sikeres, jómódú férfi miért adja kölcsön a csóró haverjainak a drága autóit?

Figyelt kérdés

Nem furcsa az a válasz a részéről hogy ha a párjával megoszthat jó dolgokat akkor a barátaival is?


Miért kezeli ennyire lazán és nyugodtan ezt a dolgot? Meg hogy ő az akitől bármikor lehet kölcsönkérni pénzt?

Nem látja hogy csak kihasználják?


Miért nem hagyják békén és dolgoznak meg ők is az anyagi sikerekért!



2019. jan. 15. 11:53
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:

Valószínűleg neki ezek nem olyan értékesek. Nem félti őket. Nem ragaszkodik hozzájuk.

Egy átlag család meg van lőve, ha valami történik az autójukkal, nem tudják csak úgy pótolni.

2019. jan. 15. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:

most igazából azért irigykedsz, mert neked nem adta oda?

nem mindegy neked, hogy ki kinek mit ad oda? szálj már le a magánéletéről. vagy barátkozz vele össze te is.

2019. jan. 15. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
63%

Te ki vagy a történetben? Az irigykedő ismerős, akinek nem adta kölcsön?

Én is kölcsönadnám a barátaimnak lazán, ha nem tesznek kárt benne.

2019. jan. 15. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:

Nekem csak 400 ezer volt az autó. Csak 2 embernek adom oda. Egyik családtag, másik nagyon régi barát. De rájuk ha lenne nagyobb értékűt is mernék bízni.


Nem hiszem hogy a tárgy értéke számít. Inkább a bizalom.

2019. jan. 15. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
Egy sikeres,jó módú férfinak nincsenek csóró barátai.
2019. jan. 15. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
Mert ismeri, ès megbízik benne,hogy nem tesz kárt benne. Ez nem is azon mùlik,hogy mennyire csòró az a haver, hanem a kèpessègein. Èn is pl az unokatestvèremnek akivel együtt nőttünk fel, neki eszembe se jutna odaadni,mert tudom hogy az eslő kilómèteren valami hülyesèget csinálna, mert mindig ez van, egy jármű se bírta nála pàr hónapnál tovább,mert egy vandál. Egy távolabbi baràtnak aki tudom hogy egyben vissza is hozza, annak hamarabb kölcsön adom. Ez ilyen.
2019. jan. 15. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Pénzt bármikor adok kölcsön a barátomnak, autót soha . Az olyan, mintha a fa5zomat adnám kölcsön. Bármikor szükség lehet rá.
2019. jan. 16. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Ezer bocsánat! Most látom, hogy a kérdés a sikeres, jómódú férfiakra lett kihegyezve, én pedig jelenleg egyik sem vagyok.
2019. jan. 16. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!