Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Most akkor kinek higgyek?

Most akkor kinek higgyek?

Figyelt kérdés
Senkinek sem kellek. Baratnoim azt mondjak, hogy megneznek az emberek(soha nem veszem en eszre), szep vagyok stb. Viszont a fiu oszt.tarsaim egyfolytaba azzal jonnek hogy deszka vagyok, bot , ronda . Hogy a sminktol hizom x kilot. De nem is hasznalok alapozot, csak bb kremet. Soha nem kellettem senkinek, meg a legbenabb embereknek is hamarabb jon ossze egy kapcsolat mint nekem...
2019. jan. 16. 16:18
 1/3 anonim ***** válasza:
A tetteknek higgy! Ha nem kellesz senkinek, mindegy, hogy a barátnőid szerint mennyire vagy szép.
2019. jan. 16. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Hány évesek vagytok? Nem lehet, hogy csak azért piszkálnak, mert tetszel nekik, csak még túl éretlenek ahhoz, hogy ezt kevésbé bántóan jelezzék?
2019. jan. 16. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
16 alatt ez ügyben senkinek.
2019. jan. 16. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!