Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Lányok, probléma az, ha...

Lányok, probléma az, ha valaki huszonévesen kezd őszülni?

Figyelt kérdés

25 éves vagyok, igencsak introvertált, szorongó típus, talán ez is közrejátszhat abban, hogy már több őszhajszál is kikandikál. Nekem speciel nincs vele bajom, úgy vagyok vele, hogy inkább ez, mint a kopaszodás, azonban kíváncsi lennék, hogy az ellenkező nemnek ez problémát jelent-e, amikor először ránéz egy férfira.

Szakállam is van, attól speciel tartok, hogy az is őszüljön, mert mire megütöm a harmincat, minden gyerek az ölembe akar majd ülni és kívánságokat sorolni, amitől csak jobban szoronganék, ha meg belemegyek a játékba egy héten belül lecsuknak, és nem akarok pedofilnak kiáltott télapó lenni egy börtönben.

Nem akarok virgácsot a puttonyomba.


A válaszokat előre is köszönöm mindenesetre :)


2019. jan. 18. 11:38
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Szerintem egyaltalán nem baj.Ez egy természetes folyamat,az élet vele járója.

Szerintem még szexi is tud lenni. :)

2019. ápr. 14. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!