Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért nem divat az egészséges...

Miért nem divat az egészséges életmód és a sport széles körben a magyarok közt?

Figyelt kérdés

Tehát a sportot csak passzív szórakozásként kedvelik (pl VB-t, Olimpiát és meccseket nézni), és a szülők akik sportolni viszik a gyereküket ők sem az egészségmegőrzés szempontjából hanem azért hogy a gyerekük érmeket és helyezéseket nyerjen a sportban.


A kormány sem támogatja a egészségmegőrzés szempontú sportot hanem csak a versenysportot.



2019. jan. 20. 12:13
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Azért, mert 2 külön összeget össze kell adnom egy utaláshoz vagy mert írom a költségeimet, még nem bonyolítok túl semmit és az a kérdés nem az én jelen életemről szólt. :D
2019. jan. 21. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Őszintén? Mert gyarló vagyok. Tudom, hogy fontos lenne a mozgás, mégsem csinálom. Persze voltak időszakok az életemben mikor rendszeresen sportoltam. 1 évig edzőterem, súlyzós edzések. Volt, hogy fél évig, volt hogy egy évig futottam. Anno felkészültem egy fizikai felmérésre is fegyveres testületnél és meg is csináltam. De valahogy soha nem tudtam szűk 1 évnél tovább csinálni ezeket a dolgokat. Kínzásként éltem meg a végére mindet.

Van is rajtam súlyfelesleg jelenleg.

Egyébként tavasszal és nyáron, ha úgy adódik szívesen kosarazok a haverokkal, vagy kocogok a természetben. De sajnos csak ennyire redukálódott a dolog.

Idén tervezem, hogy elkezdek túrázni.

2019. jan. 23. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!