Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért kell Andy Vajna halálán...

Miért kell Andy Vajna halálán viccelődni?

Figyelt kérdés

Most olvastam a facebookon, hogy meghalt Andy Vajna. Ezzel kapcsolatos posztokkal van tele az oldal. Alatta meg rengetegen írnak olyanokat, hogy "na végre valami jó hír", "éjjel meg is virrasztom a k***rva anyját neki" stb. Vannak durvábbak is. Rengeteg nevetős és szívcskés hangulatjel.

Én ezt komolyan nem értem. Oké, hogy sokan nem szerették de néhány ember megnyilvulása nagyon megdöbbentő. Miért kell ezt csinálni? Mi olyan vicces azon ha meghal valaki?


2019. jan. 20. 13:31
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
56%
Szerintem sokan még pezsgőt is bontanak. Ébresztő! A te pénzedet is lopkodta!!!!!
2019. jan. 20. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 A kérdező kommentje:

#11: Nem követem a politikát, de ha így is volt, szerinted mások nem fogják a pénzünket lopni? Eddig is ez volt, ez lesz a jövőben is.


Plusz nem erre irányult a kérdésem. Csak arra voltam kíváncsi, miért kell "k****va anyázni" egy gyászhír alatt. Látom sokaknak ez normális.

2019. jan. 20. 14:56
 13/21 anonim ***** válasza:
49%
Ha nem követted "az ügyeit", felesleges itt irkálnod a naiv gondolataidat. Pötyögd be a google-ba a nevét, olvasd el a wiki cikket, és ha szerinted nem kellene örülni annak, hogy a NER egyik strómanja eltűnt a képből, érvekkel alátámasztva állítsd ezt, és arra majd lehet érdemben reagálni.
2019. jan. 20. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 A kérdező kommentje:
Én nem támasztok alá semmit. És nem szokásom mások halálának örülni, bármilyen ember is volt. De ennyi örömötök legyen akkor...
2019. jan. 20. 17:31
 15/21 A kérdező kommentje:

Nem gondolom, hogy ostoba lennék csak azért mert nem vagyok belebolondulva a politikába. Abszolút hidegen hagy. Ettől senki nem ostoba ne is haragudj. Érzelmi oldalról közelítettem meg. Ha a politikáról akarnék vitatkozni,abba a témakörbe írtam volna ki kérdést.

Akárki akármilyen ember is, nem kívánnám a halálát. Persze aki gyilkos vagy tényleg nagyon durva dolgot tett, azt nem sajnálnám. Az említett személyt sem gyászolom, csak azon csodálkoztam, hogy egyesek milyen hányingerkeltő stílusban irogatnak valaki haláláról szóló cikkek alatt.

A posztok alatt írt undorító kommentekre reagáltam itt. Ha nem bírod felfogni a te bajod. És tovább ne sértegess engem mert írni fogok a moderátornak.

2019. jan. 20. 18:30
 16/21 anonim ***** válasza:
36%

#15: Te vagy az ostoba az idióta társaiddal együtt. Majd ha a ti hozzátartozótok fog meghalni akkor is röhögj egyet mert olyan vicces ez a téma.

Attól mert Andy meghalt, neked holnaptól mi lesz jobb? Hányinger hogy ezen örömködsz. És te szólsz le másokat. Emberségből egy nulla vagy!

2019. jan. 20. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
67%
Persze, hogy nem támasztasz alá semmit, ahhoz gondolni is kéne valamit a világról.
2019. jan. 20. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
53%

Igazad van kérdező, ez ízléstelen.


Én se kedveltem különösebben Andy Vajnát, és azzal sem értek egyet, hogy halottról vagy jót vagy semmit. Igenis lehet kritikát megfogalmazni a dolgaival kapcsolatban, de ez nem egyenlő azzal, hogy egy frissen elhunyt ember halálán örömködünk és primitív hangnemben beszólogatunk. Ezt nem lehet kimagyarázni, kulturált ember egyszerűen nem csinál ilyet és kész. Soha. Senkivel.

Mint ahogy azt is undorítónak tartom, ahogy Vajna Timire rászálltak tömegesen, mint hiéna a koncra. Könnyű préda, tipikusan olyan, akit vagány dolog utálni. Bátor dolog, mondhatom!

2019. jan. 20. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:

Figyu...B.B. King világhírű Blues-gitáros volt.

Mikor elhunyt, a 444.hu-ra valaki csak ennyivel kommentálta: "Ki nem szarja le, egy fekával kevesebb"

Most te ezek után meg vagy lepődve? Elfajzott, elborult, őrült világban élünk, ez van. Nincs már menekvés.

2019. jan. 21. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
72%
A modiknak meg hiába mész nyafogni, nem fognak ilyenekkel foglalkozni, hogy valaki csúnyán beszélt itt veled, ez nem digitális óvoda.
2019. jan. 21. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!