Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért kell Andy Vajna halálán...

Miért kell Andy Vajna halálán viccelődni?

Figyelt kérdés

Most olvastam a facebookon, hogy meghalt Andy Vajna. Ezzel kapcsolatos posztokkal van tele az oldal. Alatta meg rengetegen írnak olyanokat, hogy "na végre valami jó hír", "éjjel meg is virrasztom a k***rva anyját neki" stb. Vannak durvábbak is. Rengeteg nevetős és szívcskés hangulatjel.

Én ezt komolyan nem értem. Oké, hogy sokan nem szerették de néhány ember megnyilvulása nagyon megdöbbentő. Miért kell ezt csinálni? Mi olyan vicces azon ha meghal valaki?


2019. jan. 20. 13:31
1 2 3
 21/21 A kérdező kommentje:

#18: Végre valaki megértette a kérdés lényegét!

Én sem védem Andyt de ez nem is erről szól. Akit utálok is, de meghal, azt sem kezdem el minősíthetetlen hangnemben szidni. Sajnos ez van. Az embereknek ez örömet okoz ahogy látod te is.

2019. jan. 21. 17:32
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!