Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Motiváció hiány?

Motiváció hiány?

Figyelt kérdés
20 éves srác vagyok és életemben először tűztem ki magamnak egy célt, eddig sosem voltak céljaim az életben és most először van. Nem nagy cél,de szeretnék egy jobb alakot és ezt s street workout edzéssel szeretném elérni. mindent beszereztem amit kell és szerencsére a munkám mellett lesz időm edzeni, de nincs bennem az az a tűz hogy edzek. Valahogy nem motivál semmi sem, még a motivációs videók sem. Köze lehet ennek ahoz, hogy most először van célom az életemben? Válaszokat előre is köszönöm.
2019. jan. 21. 00:29
 1/4 anonim ***** válasza:
Én is street workout-olok illetve kondizom és ugyan ez volt a problémám hogy motiváció hiányban szenvedtem illetve kitűztem magamnak egy olyan célt hogy ha törik ha szakad megfogom csinálni hogy kocka hasam legyen, és így is lett kemény diéta mellett illetve kemény edzéssel elértem a kocka hast és akkor rájöttem hogy megérte dolgozni érte. Írok privátot tudok mutatni pár képet hogy miért is érdemes elkezdeni és foglalkozni az embernek a testével, én is 20 éves vagyok.
2019. jan. 21. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Valaki engem is motiváljon már, én évek óta arról álmodok, hogy egyszer szép hasam lesz :D
2019. jan. 21. 02:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Csapatsportolj, na ott lesz motiváció
2019. jan. 21. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Mikor eljön az idő edzeni akkor számolj vissza 3-ig és állj fel, csináld:) nekem ez kicsit segít, hogy elkezdjem.
2019. jan. 21. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!