Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Te mit teszel, ha szomorú vagy?

Te mit teszel, ha szomorú vagy?

Figyelt kérdés
Úgy értem, ok nélkül. Szóval ha csak úgy rád tör a szomorúság, rossz kedv, mivel vidítod fel magadat?

2019. jan. 27. 15:59
1 2
 1/12 Clay Morrow ***** válasza:
49%
2019. jan. 27. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
92%
Ki megyek fát vágni!!
2019. jan. 27. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
olvasok
2019. jan. 27. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
1., a farkadat polírozod, vagy ténylegesen a korlátot?:D
2019. jan. 27. 16:10
 5/12 anonim ***** válasza:
71%
Megdögönyözön a macskám és hallgatok egy kis country zenét.
2019. jan. 27. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Szomorkodom.

Komolyra fordítva a szót:

Verset írok, dalokat írok, hallgatok, - de az utóbbi időben inkább már csak hallgatok és dúdolászok, mert a csillagom már lefelé ágazóban van, már "megnyugodtam".

Utoljára akkor írtam verset, amikor meghalt az édesanyám.

Úgy "engedtem el", hogy írtam a haláláról egy nyolc versszakos verset. Van, hogy a TV-t kapcsolom be és keresek valamit, amiről úgy vélem, hogy kibillent az állapotomból. - Még csak az sem kell, hogy érdekeljen, de a zaja már elégséges a kívánt hatás eléréséhez.

Volt arra is példa, hogy soron kívül kaptam magam és elindultam egy kisebb-nagyobb túrára, - a lényeg, hogy kibillentse magát az ember abból a környezetből hosszabb-rövidebb időre, amelyben érik az őt elszomorító hatások.

2019. jan. 27. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
75%

Pl. felvidító zenéket hallgatok. (Nem feltétlen vidám hangulatú, hanem rám felvidító hatással lévő zenéket). Vagy rendet rakok :) Esetleg szórakozás a barátokkal.

Különben nem is feltétlenül kell erőltetve felvidítani magunkat. Személy- és helyzetfüggő lehet persze, de nekem pl. sokszor inkább az segít ha elmerülök kicsit benne, megpróbálom megérteni az okát.

2019. jan. 27. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
84%
Kedvenc kajámat, desszertemet eszek, elmegyek vásárolni, pihenek.
2019. jan. 27. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
84%
Szomorú zenét hallgatok és próbálok valami értelmet találni az adott napnak.
2019. jan. 27. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
78%
Szalonnát eszek
2019. jan. 27. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!