Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ti mit éreztek/gondoltok, ha...

Ti mit éreztek/gondoltok, ha valaki nem fogadja el a köszönéseteket?

Figyelt kérdés
2019. jan. 30. 21:57
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
66%
Van egy árufeltöltő csaj a boltban, ahova járok. Pár éve másik üzletben dolgozott oda is jártam. Ráköszönök mindig, nem akarok bunkó lenni. Ő visszaköszön mindig, de tegnap láttam, hogy forgatta a szemeit emiatt, mintha azt mondaná: ,,ez mi a sz@rt köszönget itt nekem”. Ezentúl nem fogok ráköszönni, elmegyek mellette. 18/f
2019. jan. 31. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim ***** válasza:
57%

Hú engem, nagyon fel tud cseszni az ilyen, pedig nem kéne. Egyszerűen felfoghatatlan szamomra, hogy felnőtt ember, ha ráköszönnek, miért nem tud egy annyit odanyögni, hogy helló,csak néz, mint hal a szatyorban.

Panelban lakom kb senkit nem ismerek, mégis köszönök, ha valaki esetleg ott van a liftnél, ha az meg nem köszön vissza, valamit mindig motyogok, paraszt vagy hasonlót, az már nem érdekel, hogy meghallja-e vagy nem.

2019. jan. 31. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim ***** válasza:
52%

Semmit. Mosolygok...

Regebben zavarta az egom... es en is bosszankodtam. De mar nem izgatnak ezek a dolgok ilyen szinten.

2019. jan. 31. 02:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim ***** válasza:
64%

Semmit, mert nem szoktam ráköszönni ismeretlenre, akit meg ismerek, az visszaköszön.


De nekem rémálom volt régen ez az egész plusz stressz, mai napig járok pszichológushoz szorongás miatt, nem szeretem, ha idegen rám köszön.

2019. jan. 31. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim ***** válasza:
70%

Valami baja van velem. Nem érdeklem. Bunkó.

Amúgy bosszantana az ilyen belül, de ignorálnám inkább én is.

2019. jan. 31. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:
67%

Valószínűleg azért fájó pont ez sokaknak, mert gyerekkorukba beléjük verték, hogy köszönni kell, és ha valaki nem köszön az ugye hogy képzeli.


De pl ha valaki nem köszön nekem, és én odaszólok, hogy paraszt, vagy bármit (indulatosan ez a lényeg) akkor én lennék a paraszt, mert mennyivel bunkóbb dolog leparasztozni valakit, mint szimplán nem köszönni.

2019. jan. 31. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 Metionin ***** válasza:
81%
Nem igazán érdekel, megyek tovább. Nekem nem nagy energiabefektetés kinyögni egy hellót, ha másnak az, az ő dolga.
2019. jan. 31. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 A kérdező kommentje:

Annyival finomítom az én helyzetemet, hogy egy új munkatársamról, egy tőlem fiatalabb lányról van szó (nő vagyok). Kb. egy hónapja van a cégnél, sosem beszéltünk, nem ismerjük egymást, és a nevét sem tudom, de akárhányszor összefutunk, lekezelően viselkedik velem. Nem ismerjük egymást, tehát nincs rá semmi oka, nem ártottunk egymásnak, mégis bunkó velem.


De én minden kötelező udvariasságot letudtam felé, innentől ignorálom.

2019. jan. 31. 13:48
 19/28 anonim ***** válasza:
64%
Az már feltűnt hogy a magyarok valamiért nagyon komolyan veszik a köszönés dolgot, és ha elmarad, rettenetesen sértőnek tartják..Pedig nem akkora ügy ez, mint ahogy sokan beállítják.
2019. máj. 5. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim válasza:
83%
Egoista az ilyen.Le kell szarni utána.
2019. máj. 12. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!