Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ti mit éreztek/gondoltok, ha...

Ti mit éreztek/gondoltok, ha valaki nem fogadja el a köszönéseteket?

Figyelt kérdés
2019. jan. 30. 21:57
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
86%

Én elég beszari vagyok, és mindig nyávogósan jön ki a köszönés, amit utálok. Régen meg mindig rekedten köszöntem, és leszoktam róla, nem fogok én azon idegeskedni, hogy más min sértődik be.


Viszont kolléganőmnek mikor köszönnek, ő néha nem köszön vissza, mert egyszerűen olyan, hogy nem fogja fel. Van, amikor kérdezek tőle valamit, vagy csak hangosan mondom, hogy esik az eső, és fél óra múlva válaszol.

2019. máj. 12. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:
88%
Annyit, hogy neki erre futotta mindösszesen.
2019. jún. 2. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:
47%

Először arra gondolnék, lehet, hogy csak nem hallotta.

Mert én ilyen naiv vagyok. :D

Még köszönnék neki egy darabig, hátha "rákap" ő is, de ha nem, akkor nem köszönök többet én sem.

Kicsit bántana a dolog, arra gondolnék, hogy haragszik rám. =/

Erre rákérdezni nem mernék.

Szerintem rosszul esne, de nem haragudnék nagyon érte, hiszen elég baj az neki, hogy még köszönni sem tanult meg! :DD

2020. ápr. 13. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:
80%
Engem felidegesit, es arra gondolok h mifele senkihazi suttyo paraj az illeto.
2020. ápr. 13. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:
45%
Ezek a kommentek is. Mi a f***t hisztiztek egy rohadt köszönésen? :D Ennyi időtök van? Nem köszön, nem köszön. Kész. Mit kell hisztizni, mint akinek elvették a játékát. Megütött, megrúgott? Vagy mit kell ezen rugózni...
2020. ápr. 15. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:
53%
Az, hogy primitív ősproletár, vagy süket agyrokkant.
2021. dec. 23. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:
Különösen nem érdekel, de azért megjegyzem magamnak hogy bunkó. Aztán többet nem is köszönök neki.
2022. aug. 22. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim válasza:

Mondjuk első körben nem szoktam agyalni rajta, csak simán el is gondolkodhat valamin.

Legközelebb még hangosabban köszönök :D


Ez 2 szempontból is jó.

Ha bukóságból nem köszönt - vegye észre magát (már láttam szégyent - zavartságot ilyen helyzetben máson)

Sokan csak simán nem hallják meg, nem oda figyelnek, megadom az esélyt, hogy sikerüljön.


Aki a 2. köszönésem után sem köszön, annak többé nem köszönök. Kivéve, ha az a személy valamiért elkezd köszönni.

márc. 5. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!