Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Az normális, hogy olyan...

Az normális, hogy olyan borzasztó személyiségem van, hogy folyamatosan meg kell játszanom magam?

Figyelt kérdés

Olyan egy mindenbe belekötő-beleszóló, figyeleméhes idegesítő személyiségem van, hogy már én ki vagyok tőle. Simán belekötök másokba, de ha valaki egy rossz szót is szól rólam már megsértődök. Pedig esküszöm nem vagyok rosszindulatú, csak ilyen rohadt nagyszájú. Az utóbbi 2 évben elkezdtem elnyomni ezt, megjátszani magamat, azóta elviselnek az emberek és én is magamat. Ez úgy normális?:’D


16/L


2019. febr. 5. 14:21
 1/10 anonim ***** válasza:
82%
Nem. Nem igazán. Elég szar lehet. Egyébként azt hittem az ilyen emberek nem tudnak magukról, hogy ilyen rosszak.
2019. febr. 5. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
29%
Csak nem kaptál idejében egy két atyai pofont. De ne aggódj majd az élet pótolja!
2019. febr. 5. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
45%
Ahogy előttem írták, egy elkényeztetett kis p/csa vagy. Pár év és rájössz, hacsak nem leszel sikeres golddigger.
2019. febr. 5. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

huha ez honnan jott?

nem vagyok elkenyeztetett, nem vagyunk gazdagok, es vertek a szuleim ha szukseg volt ra. A szuleim nem tehetnek a szemelyisegemrol.

Ess p.csa sem vagyok, egyetlen baratom sem volt meg ugyanis a sztorihoz az is hozzatartozik hogy szep nem igazan vagyok.

2019. febr. 5. 14:36
 5/10 anonim ***** válasza:
32%
Mi van kisasszony nem tetszik akkor lepontozgatunk?! Fáj az igazság? :)
2019. febr. 5. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
30%
Ostobán védekezel, látszik hogy 16 vagy semmit sem tusz az életről még csak a szád nagy.
2019. febr. 5. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

"A szuleim nem tehetnek a szemelyisegemrol."


Csakis ők tehetnek róla az életed első 3 évében + a méhben töltött idő jelentős részében is. Attól, hogy nem emlékszel ezekre az időkre, mert nem volt eléggé fejlett hozzá az agyad, attól még tudat alatt azokat a kapott mintákat követed és így fejlődik ki a személyiséged.


A legrosszabb, amit tehetsz, hogy elnyomod magad. Egyre több ilyen van.

2019. febr. 5. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
#7: Van rá valamilyen tudományos magyarázat, hogy ilyen meghatározó az életünk első 3-4 éve a jövőbeli személyiségünkre nézve? Ez egy kicsit úgy hangzik, mintha valaki azt mondaná: "Anyukám egyszer nem vett nekem csokit a pénztárnál, amikor 2 éves voltam, és ezért vagyok ma egy szadista szociopata." Nehogy már olyan fontos legyen, hogy mi történt az emberrel bölcsis korában, amikor még csak nem is emlékszik rá.
2019. febr. 5. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Ilyen a tinikor, senki, semmi sem jó, még te magad sem vagy elég jó magadnak. A kiinduló pont mindegy, mert a nem vagyok jó a kor szimptómája. Ha te alamuszi, csendes,bológató lennél, mint kiinduló pont, te arra vágynál, amilyen, most vagy megmondó,kimondó , akármilyen áron.

Most a többiek elnyomtak, és te visszavonolót fújtál, hogy beilleszkedj, belesimulj a középszerű emberek, unalmas életébe, ahol mindenki a másik háta mögött beszél.

2019. febr. 5. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Az ember nagyon sok éves koráig konkrétan egy nyitott könyv, amibe azt írnak bele amit akarnak, és olyanná változik. Ezért hasonlít a gyerek a szülőjére, mert nem csak a génjeit örökli, hanem az egész nevelése gyermekkora óta is hasonlóvá teszi. Az én tesóm a szüleim pontos egysége, szinte full ugyanaz mint ők.

Kicsit nem árt tájékozódni a nagyvilágban, hogy megismerd önmagad.

2019. febr. 6. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!