Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hasonló a hasonlót vonzza?

Hasonló a hasonlót vonzza?

Figyelt kérdés

Lehet, hogy óriási túlzásnak tűnik az, amit írok, de állandóan az alkoholistákat és lelki nyomorékokat sikerül begyűjtenem mindenütt, pedig nem keresem őket tudatosan. Miért találnak be állandóan? Amióta az eszemet tudom, ez volt mindig is. Afféle "kapaszkodó" lennék a számukra? Irigykedve nézem azokat az embereket, akik könnyűszerrel, egyből megtalálják a normális társaságot, én meg csak ilyen ijesztő energiatolvajok társaságában részesülök. (Én is lelki sérült vagyok, nem szándékozom leszólni senkit, csupán nagyon érdekel, hogy miért nem tudok szert tenni normális emberek ismeretségére).


24/F


2019. febr. 6. 16:00
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:
#10: Igen, zavar. Nem maga a segítségnyújtás, hanem az, hogy azt érzem, hogy ezek az emberek egy esendő valakinek néznek, akit ki lehet használni bátran. (Egyébként van egy kis szociális fóbiám.)
2019. febr. 6. 17:17
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!