Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért vagyok ilyen amikor...

Miért vagyok ilyen amikor meghal valaki?

Figyelt kérdés

Szó szerint sírva fakadok és nagyon szomorú vagyok. Láttam a tévében hogy meghalt repülős gizi.

[link]

És sírtam. 2012-ben meghalt Robin gibb és akkor is. Valamelyik héten meg egy 15 éves lány és szintén. Pedig ezek idegenek nekem. Egyszerűen rossz belegondolni hogy ezek az emberek az örök semmibe vesznek és számukra minden megszűnik létezni. Hogy ,hogy lehetne ezt a halált elfogadni? Az hogy valaki meghal és soha többé nem fog létezni. Ebbe beleborzongok. Egyszerűen fáj ha meghal valaki.



2019. febr. 7. 20:29
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem vágom miért sírsz... Hiszen a halál ugyanolyan természetes dolog mint a születés... Mindannyiunk halálra van ítélve ez ellen semmit sem tehetsz... Talán idő kell hogy elfogadd ezt!
2019. febr. 7. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Ugye, nem tévedek nagyot, hogy tizenéves lány vagy? A halált majd megszokod, ha idősebb leszel és egyre több és több embert látsz eltávozni. Hogy számukra minden megszűnik, az épp úgy nem bizonyított, mint hogy létezik-e túlvilág, mennyország, pokol, reinkarnáció, stb. Vagy hiszünk benne, vagy nem, de ez már inkább vallási téma, amiben meg nem vagyok túl jártas... :)
2019. febr. 7. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
20/N vagyok. És nem tudom hogy valaha el tudom e fogadni. Bánt hogy minden egyes ember halálra van itélve és ez ellen nincs kibújás. 😢 Akkor meg minek születtünk meg? Azért hogy mindent elveszítsünk?
2019. febr. 7. 20:55
 4/4 anonim ***** válasza:
44%
Erre senki sem tudja a választ sajnos...A legrosszabb ebben az egészben az hogy feltehetjük ezt a kérdést de nem tudhatunk eleget... Csak vergődünk a nagy világban céltalanul... Valami biztos van a földi élet után is...
2019. febr. 7. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!