Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Láttam a tolvajkergetőkben,...

Láttam a tolvajkergetőkben, hogy valakivel megitattak keserü sót és hogy az állítólag hasmenést okoz. Ez igaz? Mert nekem nem okozott.

Figyelt kérdés
Csináltattam pár éve, vagyios az egész család csináltatott egy ilyen biztonság kedvéért endo kapszulás vizsgálatot ami átnézi a bélrendszert, ami hasznos, mert még ha nincs is tünet, ha valami kezdődőben van, észreveszi. namost elötte való nap kellett rengeteg keserüsót meginni, hogy tiszta legyen a bélrendszerem. én nem fostam tőle, pedig brutális mennyiséget ittam. akkor ez hogy is van? Az orvos szerint lusta lehet a vastagbelem, vagy passzolja....
2019. febr. 8. 21:44
 1/4 anonim ***** válasza:

Olvass el pár oldalt róla, de a lényegük ez:

"Élelmiszerek esetén elsősorban az ásványianyag-tartalom növelésére, valamint állagmegőrzésre alkalmazzák, E518 néven. Főként konzerv zöldségekben, sörökben és táplálék-kiegészítőkben fordulhat elő. Napi maximum beviteli mennyisége nincs meghatározva, de nagy koncentrációban hashajtó hatású."

[link]

Vagyis ha keveset fogyasztasz belőle akkor hasznos lehet, ha túl sokat, akkor hashajtó hatású. Mindenkinél más ez a nagy mennyiség. Nekem hatalmas szaporaf***st csinált amit a vizsgálat előtt meg kellett innom, de nem emlékszem hogy mi volt a szer. Remélem többször nem kell.

2019. febr. 8. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
0%
Tolvajkergetőket ne nézz önbírságolóak! Nem okoz semmit én naponta iszom
2019. febr. 8. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Tényleg hasmenést okoz.
2019. febr. 8. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

hm...nem tudom, ki, hogy van vele, de én nem tudok komolyan venni olyasvalakit, aki még azt sem tudja helyesen leírni, amit olvas. Gondolok itt az "önbírságoló" barátunkra. Önbíráskodás a vád ellenük és ha ismered a sztorit, meg ismernéd a jogot, hamar rájönnél, hogy eleve képtelenség, amivel vádolhák őket. Ez a sztori egyik fele.

A ásik fele pedig az, hogy a keserűsó nagy mennyiségben hasmenést okoz, de nem mindenkinél. Ez független attól, hogy nézel, vagy nem nézel tolvajkergetőket.

2019. márc. 18. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!