Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Feladtam. Hogyan tovább?

Feladtam. Hogyan tovább?

Figyelt kérdés
Beláttam, hogy nem megy az egyetem igy otthagyom, de nem tudom mi az ami érdekelne és amiben jó lennék.
2019. febr. 22. 23:11
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

De ha semmi nem érdekel, akkor mégis miféle értelmes választ vársz?

Nem értem az ilyen kérdéseket

2019. febr. 22. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:

Tapasztalatbol en iszonyatosan megbantam hogy abba hagytam igaz 4 evre ra de jol pofan vagnam magam hogy ilyen hulye voltam...

Szerintem mindenkinel van egy holtpont hogy abbahagyja ha azon tul lendulsz akkor mar csak 1 ev es diplomas vagy...

Ha magaval a szakirannyal van gond akkor is szerintem 2x meggondolando.

Szerintem meg ne add fel

2019. febr. 22. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:
2.5 év alatt csak 61 kredit.Ez szerintem feladás inkább
2019. febr. 22. 23:57
 14/16 HaEv ***** válasza:
76%

Kedves Ifjú Kérdező!

Van-e motivációd abban, hogy megtaláld, mit szeretnél csinálni? Miből fogsz papírokat kapni, hogy beváltsd ennivalóra és egyéb létfontosságú dolgokra?

Tessék folytatni az egyetemet, hamár olyan szerencsés vagy, hogy a szüleid ezt megengedhetik neked - és közben vállalj diákmunkát. Próbálj ki több mindent és a diploma után csináld meg azt, amit szeretnél. Próbálkozni kell, nem fog az öledbe hullani semmi!

Embereld meg magad és usgyi. :) Szurkolok!

2019. febr. 23. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

Pár hónapot, ha teheted, pihentesd a dolgot. Kapcsolódj ki, szórakozz. Lehet közben megjön az ihlet, ha nem, akkor kezd először valami lightosabb dologgal, ami nem jelent hosszú elkötelezettséget pl. Nyelvtanfolyam, neten vannak szimpla tanfolyamok akár hobbikhoz is, vagy napi bejelentéssel menj el dolgozni esetleg részmunkaidőbe...


Ha van ismerősöd/rokonod akivel jó kapcsolatban vagy, menj ki hozzá, és vállalj vmi munkát, vagy ugyanúgy vmi tanfolyam.


Ha nagyon nem jön be semmi, akkor menj el gyárba: garantálom, hogy átfogod gondolni az egész eddigi életedet és a kilátásaidat.

2019. febr. 23. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim válasza:

Egyetértek az előttem szólókkal. Menj el dolgozni és megfogod becsülni amid van.

Nekem nincs lehetőségem egyetemre menni mivel csórók vagyunk.Te meg csak így abbahagyod úgy ,hogy semmi más célod nincs.

Hagyj ki egy évet. Menj el dolgozni.

Végez el okj s iskolát.

Egy év szünet után tudni fogod ,hogy akkor teljes bedobással folytatod vagy abbahagyod.

Mindenesetre az önéletrajzodba már beleírhatod ,hogy egyetemre jártál.

Az egy év alatt még pénzt is spórolsz és kevesebb gonddal befejezheted.

2019. márc. 19. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!