Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ezek a mai fiatal srácok...

Ezek a mai fiatal srácok miért ilyen véznák, cingárok?

Figyelt kérdés
Nekem az a legfeltűnőbb benne,hogy majdnem mindegyiknek mai srácnak ilyen pipaszár lába van,meg keskeny csípője.Semmi férfias kinézetük nincs.Olyan göthös,csököttek a mai fiatalok...Ez valami betegség?
2019. febr. 23. 20:02
 1/9 anonim ***** válasza:
94%
Igazából hibákat bárkiben lehet keresni. Akár benned is.
2019. febr. 23. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
93%
te tökéletes vagy?
2019. febr. 23. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
51%

Születtem Magyarországon, 77 éves vagyok,

fejemben összekeveredtek a féldecik s kormányzatok.

Neveltek hazaszeretetre, hittem az Istenben is,

harcoltam két háborúban, túléltem, az istenbe is.

https://www.youtube.com/watch?v=0fgfy6nsk6g


Fiamból idegbeteg lett, nem bírta a váltásokat,

és elnézem az unokámat, látom, hogy gyönge alak,

hogy lesznek ezek túlélők? Valami itt korcsosul.

Kérdezném, hogy száz év múlva ki tud majd itt magyarul?

És ahogy magukat nézem, egyik sem betonkemény,

elszállnak az első szélre! Mi lesz így? - kérdezem én.

Fejemben egy verkli jár, mely verkli így muzsikál:

"Túléltem mindeneket, kormányt és féldeciket,

egy magyar túlélő, címzetes, vitézlő, tönkrement lábain,

de áll önök előtt!"

2019. febr. 23. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
86%

Na gondolkozz Móricka, vajon miért lehetnek soványak, véznák sokan? 1960-ban miért volt valaki sovány?

Gondolkozz, bízunk benne hogy rájössz!


Amúgy meg a kérdés elférne a polcon a "Miért pénzéhes kifestett qrva az összes mai nő?" és a "Miért hazug az összes mai pasi?" féle általánosító rinyálások mellett.


Miért demens, naiv, hiszékeny az összes mai nyugdíjas?


Miért alkoholista az összes 40-60 közti melós? Ű


Miért beképzelt az összes mai orvos?


Na, sikerült valamelyikkel téged is telibetrafálni?


(mielőtt egy kevésbé iróniára, szarkazmusra fogékony itt kifakadna, hogy "háthde, háthdemégis, hát hogy képzelem ezt?!", pont arra mutatok rá hogy a nagy tömegből vannak kivételek)


Bocs, képet nem küldök a vádlimról...

21/F

2019. febr. 23. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
82%

Régebben is vékonyak voltak, te észlény. A 60 éves, 100 kilós férfi történelem tanárom elérhetőségét is szívesen megadon neked, biztosítani fog róla, hogy ő is ilyen "egyszálbél" gyerek volt, az ő szavaival élve, csak később hízott el.


Hogy miért vékonyak a fiatal srácok?

- gyors az anyagcseréjük

- sokat mozognak

- nem igazán figyelnek az egészséges, változatos étrendre

- most komolyan, szerinted hogyan legyen egy 16 év körüli srácnak fejlett izomzata? Te a fiadat majd 10 éves korától heti 3x kondiba viszed?

2019. febr. 23. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
58%
Hagyd már ezt a "férfias" szót szerintem sokan undorodnak ettől a szótól csak a kopaszodó leélt alkesz 40es pasik vannak ezzel elfoglalva hogy mi mennyire férfias.
2019. febr. 23. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Pedig az volt a szöveg hazánk túlsúlyos, és ezért is van heti öt tesi.
2019. febr. 24. 06:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
56%
Pont azért amiért a te generációdban is vékonyak voltak..
2019. febr. 24. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

A mozgáshiány jellemző a 30+ korosztályra.

Ha a fiatalok hozzá szólnak a mozgáshoz és megértik, miért fontos, felnőtt korukra is mozogni fognak heti 2 alkalommal, legalább 50 percet, ami az egészségmegőrzés alapja. Csak az oktatásban el van bva sok minden és nem mondják el, miért jó ez neked.

"think locally, act globally" elv miatt olyan intézkedéseket hoznak, amiknek nincs értelme adott helyen, pedig a probléma gyökerét megoldaná.


A közép korosztálynak nem a focit kell hirdetni, meg a meccsekre járást. Olyan élet kell nekik, amikor van napi 1-1.5 órájuk edzeni menni és arra kapnak adókevezményt és nem a sportbelépőre.


Magam példája, hogy 5kor kelek. Munka. 8ra haza érek. Hol van ebben az, hogy van szabad időm mozogni? Sehol. De a gyereknek sem lesz, ha nem változik meg a világ. A sok mozgás jót tesz a gyereknek. Igen. Az öltözők hiánya és a zuhanyzók hiánya nem tesz jót. Mégis az iskolák harmada küszködik ezzel a problémával.


Megint valaki kitalált egy elvet, ami jó. De nem alkalmazható mindenhol. Ez a heti 5 tesi.


Az anyagcsere 25-30 között lassul először olyan mértékben, hogy megjelenjenek az elhízás csoportos tünetei.

2019. márc. 9. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!