Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szerintem ez nevetséges, nem...

Szerintem ez nevetséges, nem kéne normálisnak lenni, hogy Magyarországon az EU-n belül az egyik legtöbb az elhízott. Szerintetek?

Figyelt kérdés

Olvastam egy cikket amiben arról írtak, hogy milyen rossz, hogy 46-os méret felett ilyen 6XL meg hasonló méretekben nem találni divatos ruhákat, jajj minden csak a vékony tinikre van


46+ méret egyszerűen egészségtelen.. igen is sportolni kéne és kevesebbet enni, mert rengeteg szív/érrendszeri betegséghez vezet az elhízás..

A kövér emberek kb 1%a betegség miatt kövér, természetesen nem róluk beszélek.

Más meg normál testsúllyal 36-os mérettel érzi már rosszul magát mert kezd a kövér lenni az elfogadott


2019. febr. 24. 09:28
1 2 3 4 5
 11/47 A kérdező kommentje:
10-es. Az hogy valaki egészséges/izmos annak köze nincs a tömegnövelőzéshez de inkább nem vitatkozom mert látom, hogy nincs értelme :)
2019. febr. 24. 10:09
 12/47 A kérdező kommentje:

11-es. Fejlett világban élünk, nem pedig fejlődő országokban mint pl Afrika ahol valóban az éhezés a probléma.

Az evészavarok illetve alultápláltság prevalenciája nálunk elenyészik az elhízáshoz képest

2019. febr. 24. 10:12
 13/47 anonim ***** válasza:
71%
10-es vagyok: Az, hogy valaki kövér, nem jelenti azt, hogy egész nap zabál, de inkább nem vitatkozom, mert felesleges 😊
2019. febr. 24. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/47 A kérdező kommentje:
Nem csak a divatos diétás kajákkal lehet normál testsúlyt fenntartani képzeld.. nem kell annyi cukrot enni pl, meg kicsit több zöldség/gyümölcsöt a McDonalds helyett..
2019. febr. 24. 10:14
 15/47 anonim ***** válasza:
Legalább az itt leművelt agyi összeomlásod közepette is égetsz egy kis kalóriát 52%-os.
2019. febr. 24. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/47 anonim ***** válasza:
69%

Te most komolyan az afrikai éhezőkkel hoztad összefüggésbe az anorexia nervosát? :D :D :D

Pampogsz itt mások egészségéről, miközben a saját agyadat kellene egyedül kivizsgáltatni.

Egyébként meg mit foglalkoztat téged ennyire, hogy mások hogy néznek ki?

2019. febr. 24. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/47 anonim ***** válasza:
58%

Afrikában nem testképzavar miatt éheznek.

Magyarországon még ezer más betegség van, ami gyakran előfordul, azokon miért nem akadsz ki? Azok nem zavarnak, csak az elhízás? Szerintem te régen túlsúlyos lehettél, aztán sikerült valamennyit leadnod és most jöttél ide észt osztani. Más magyarázatot nem tudok elképzelni erre a tahó, buta, csőlátásos viselkedésre.

2019. febr. 24. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/47 A kérdező kommentje:

“Az alultápláltság ellen miért nem rinyál ennyit soha senki? Az miért nem zavar soha senkit? Miért tekinti mindenki természetesnek? De amikor valaki túlsúlyos, akkor rögtön mindenki előveszi az "egészségtelen túlsúly" kártyát, pedig alultápláltság miatti szövődményekben sokkal többen halnak meg.”


Igen. Komolyan az afrikai éhezőkről beszéltem mert abban a közegben a nagy probléma az alultápláltság, nem nálunk. Nálunk az elhízás okoz arányaiban annyi halálesetet mint ott az éhezés.

Attól, hogy nem érezni, az akut/ közvetlen hatásait attól még évek/évtizedek alatt igen is az egyik legkárosabb dolog ami ellen tenni lehetne

2019. febr. 24. 10:33
 19/47 A kérdező kommentje:
Sosem voltam túlsúlyos egyébként ha már személyeskedünk. Normál BMI tartományba esett mindig is a súlyom.
2019. febr. 24. 10:35
 20/47 anonim ***** válasza:
61%

És a normál BMI-n kívül elértél mást az életben??

Egyébként kedves, hogy törlik a válaszokat, amelyek kicsit keményebben hangzanak, de érdekes módon csak a túlsúlyosokat védő hozzászólások kerülnek törlésre...

2019. febr. 24. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!