Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szerintem ez nevetséges, nem...

Szerintem ez nevetséges, nem kéne normálisnak lenni, hogy Magyarországon az EU-n belül az egyik legtöbb az elhízott. Szerintetek?

Figyelt kérdés

Olvastam egy cikket amiben arról írtak, hogy milyen rossz, hogy 46-os méret felett ilyen 6XL meg hasonló méretekben nem találni divatos ruhákat, jajj minden csak a vékony tinikre van


46+ méret egyszerűen egészségtelen.. igen is sportolni kéne és kevesebbet enni, mert rengeteg szív/érrendszeri betegséghez vezet az elhízás..

A kövér emberek kb 1%a betegség miatt kövér, természetesen nem róluk beszélek.

Más meg normál testsúllyal 36-os mérettel érzi már rosszul magát mert kezd a kövér lenni az elfogadott


2019. febr. 24. 09:28
1 2 3 4 5
 21/47 A kérdező kommentje:
a személyeskedésen kívül tudsz valami érvet felhozni, hogy miért nincs igazam?
2019. febr. 24. 10:41
 22/47 anonim ***** válasza:
23%
Úristen...mi ez a kulturcsőcselék?! Nem akarok belefolyni, de 1 kg tk liszt 180 ft. Tessék sütni. Igen, nincs időd..tudom. (pssz..kb 30 percet kell összesen vesződni vele)
2019. febr. 24. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/47 anonim ***** válasza:
45%

"Igen, én már csak tudom, hogy azt okoz mert egészségügyben dolgozom.


Most már értem, miért van ilyen állapotban a magyar egészségügy.

2019. febr. 24. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/47 anonim ***** válasza:
32%

1000 érvet mondtam már, nem megyek bele méginkább, hiszen elvakult és csőlátású is vagy, szerinted mindenki szemét, aki túlsúlyos, csak az a jó, aki mandulatejet iszik, meg salátán él.

Az meg, aki mondjuk egész nap rohan, örül, ha eszik, vagy esetleg néhanapján bátran letol egy nagy lángost, az egy gyökér.

2019. febr. 24. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/47 A kérdező kommentje:

25-ös.

Egy érvet sem hoztál fel és belelátsz olyanokat abba amit írtam amikről szó nem volt, de tőlem aztán :D felesleges vitatkozni, szép napot!

2019. febr. 24. 10:47
 26/47 anonim ***** válasza:
A probléma ott kezdődik nem is beszélünk róla Magyarországon.Arrol semm hogy, 2 millióan alkoholisták ebben az országban.De az iskolában is csak változatos táplálkozássrol beszélnek.Egy szót semm ejtenek arrol hogy, miket raknak a gyártók a kajábba.Én amiotta nem eszek fehér kenyeret normális vagyok nem kövér.Ki a fene gondolná hogy, tele tömik cukorral de én szerencsés is vagyok mert a legtöbben cukor betegek meg foga sincs a sok cukrozott ittaltol.De a stadion épül az utánpótlás is megy szóval minden rendben lesz.
2019. febr. 24. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/47 anonim ***** válasza:
59%
Helyette azon gondolkodsz, hogy ki és miért elhízott 😂
2019. febr. 24. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/47 A kérdező kommentje:
Nem mindegy neked hogy min gondolkodom? egyébként meg nem azon gondolkodom, hanem láttam egy cikket aminek hatására eszembe jutott pár dolog :) (jajj bocsáss meg hogy van véleményem)
2019. febr. 24. 11:02
 29/47 A kérdező kommentje:
Tudod én a véleményemet mondom el, nem pedig másokat idiótázok ismeretlenül
2019. febr. 24. 11:04
 30/47 anonim ***** válasza:
48%

Nem, te ehelyett emberek százezreit ítéled el és tartasz lustának/akaratgyengének irmeretlenül. (Mellesleg a kövér emberek túlsúlya mögött nagyon sokszor áll egészségügyi probléma, gyakran anélkül, hogy ők maguk egyáltalán tudnának róla. Honnan vetted azt az 1%-ot? Kész röhej.)


És mondok neked valamit, lehet, hogy valaki 30 kilóval több nálad, de könnyen meglehet, hogy te soha az életben nem leszel olyan jó ember, mint ő. Hogy konkrét példát említsek, a nővéremen például van 10-15 kiló felesleg, és soha senki nem tartotta őt lusta embernek emiatt, mert mentőben dolgozik és nap mint nap életeket ment. Nagyon sokan megbecsülik őt, mert tényleg segíteni akar és tud is az embereken, nem pedig azt méricskéli, hogy ki hány kiló. És rá végképp nem mondhatod azt, hogy a testmozgás hiánya miatt kövér, mert a mentőzés komoly fizikai munka.

Lefogadom, hogy rengeteg, a nővéremhez hasonló ember szaladgál az országban, akik nagyszerű emberek, veled ellentétben, aki előítéletesen pampog gyakorikérdéseken az elhízásról.

Kíváncsi vagyok, te hány emberen segítettél eddig, hánynak mentetted meg az életét, ha már egyszer ennyire feljogosultnak érzed magad arra, hogy olyan "jótanácsokat" osztogass másoknak, hogy ne zabáljanak és sportoljanak. Ilyen primitív tippek alapján nem hiszem, hogy minimális rálátásod is lenne a témára.

2019. febr. 24. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!