Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ti mennyire tartanátok fontosn...

Ti mennyire tartanátok fontosnak, hogy azonos rasszból válasszatok párt magatoknak?

Figyelt kérdés

Ti mennyire tartanátok fontosnak, hogy azonos rasszból válasszatok párt magatoknak?

Pl. Fehérek fehèrekkel, feketék csak feketèkkel, arabok arabokkal...


Nem rasszista jellegű kèrdèskènt.


Nemeteket írjátok meg.



2019. febr. 24. 23:37
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
89%
Nekem ez sosem volt külön szempont. N
2019. febr. 25. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
50%

Hát azért fontos, de az sem kizáró ok, ha valaki más rasszba tartozik, ha úgy alakulna.

22/L

2019. febr. 25. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
39%

Én nem vagyok rasszista. Állítólag azok az emberek nagy százaléka rasszista akiknek az IQ az átlagtól alacsonyabb vagy azt súrolja. Minden ember egyforma. Legyen fekete , arab, kinai, cigány, meleg/leszbi mit tom én. AZért ítéljek el valakit és ne ismerkedjek vele (barátilag is akár) mert más rasszba tartozik? Nevetséges :) Semmenyire nem tartom ezt fontosnak, mindenki azt válassza akit szeret/bír stb.


20/L

2019. febr. 25. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim válasza:
Fontos
2019. márc. 16. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
100%

13-as. Ott a lényeg hogy "állítólag" mert ezt is valaki aki morálisan felsőbbrendűnek akarta érezni és mutatni magát a csoportban betöltött helye érdekében, leírta valami közösségi médián.


Amúgy meg azok rasszisták akiknek túlnyomóan negatív tapasztalataik vannak egy másik népcsoporttal.

Kérdezd meg egy bűnöző cigányokkal teli környéken a magyarokat hogy szeretik-e őket hogy téglánként viszik el a házat. Vagy kérdezz meg egy keleti háborús területen lévő népet ahova a fehér ember háborúzni jár, hogy mennyire szeretik a fehéreket hogy odamennek lövöldözni meg elvinni az élelmet.

Ha egész életedben egy bizonyos rassz emberei csak fájdalmakat okoznának neked, te se lennél nyitott a többivel se szembe. Pedig mind ismerünk kivételeket.

A rasszizmus sokszor nem intelligencia, hanem tapasztalat kérdése.

2019. márc. 17. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
0%

13-15

A rasszizmus -hiánya- bizony hogy intelligencia kérdése, főleg párválasztásban.

Ott van, meg lehet nézni a bevándorló országokban, hogy milyen emberek keverednek. Mindenünnen a sajátjának a legalja. És a sajátjai egyből kinézik maguk közül, teljesen jogosan.

Még a celebek között is csak a bugyuták -a cukroshegyi öcsi- vagy a Harry -könyörgöm, az anyukája miféle hercegnő volt!- herceg hagyta magát bepalizni.


Még azonos rasszban is válogatós voltam, amíg párt kerestem. Az embernek tudnia kell, hogy hol a helye, hogy hova tartozik. Rasszban, műveltségben, politikai szemléletben, mindenben.


Nő.

2019. márc. 20. 04:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
59%
Utolsónak: Így van! Éljen a kasztrendszer! Rómeó és Júlia is emberkedett itten, oszt' hogy járt. Maradjon mindenki a seggin.
2019. márc. 20. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
74%

Engem különösen sosem vonzottak más rasszbol való emberek, csak europid, de lehet csak még nem találtam meg a megfelelőt.:)


És valaki írta, hogy nem akarja hogy elkorcsosuljon a genallomany... Innen üzenem neki, hogy jobban rokon egy európai egy európaival, mint egy európai egy színesbőrűvel, szóval ha jót akarsz tenni a genallomanynak, akkor csinálj egy frissítést.

Itt papolnak a sotet pigment nélküli emberek piedesztarol, de azt se tudják mi fán terem a DNS.

2019. ápr. 14. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!