Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért voltam mindig is ennyire...

Miért voltam mindig is ennyire elérzékenyülős típus? Idegesítő már.

Figyelt kérdés

23 éves nő vagyok és ez egész kiskoromtól kezdve jelen van. Például most út közben ment egy zene a rádióban, és "megfogott", mert hát mindig megérzem hogyha egy zenének van mögöttes tartalma. Megnéztem shazamról hogy mi a címe, megnéztem az eredeti klipjét félreállva és elkezdtem bőgni. Itt inkább a klippen. Ez az a zene:

https://www.youtube.com/watch?v=hEdvvTF5js4


5éve a ballagásomon is végig sírtam, mondjuk mellettem egy másik lány is, és ő jobban . :D


Vannak még olyan zenék amik képesek rám ilyen hatással lenni, pl Lana Del Rey bizonyos zenéi de ahhoz nagyon olyan hangulatban is kell hogy legyek, meg a River flows of you.


Meg a titanic két hete kb ment a tvben és azt is egyszer nem bírtam ki anélkül hogy ne bőgjek a zenéjén. Hogyha le lenne halkítva akkor nem hatna meg, de annak meg a zenéje nagyon "olyan".

Természetesen mások előtt ezt titkolom, valahogy visszafogom magam, vagy félrevonulok, mert a környezetem elég egy hideg fruskának láthat, többek között ezért is zavar ez ennyire. Az emberi viselkedésről is rögtön azonnal megérzem hogy az adott ember hogyan viszonyul hozzám, ha egy kicsit már megváltozik 1 illető viselkedése bármilyen irányba, kb. mint egy antenna, olyan pontosan érzem. :D

Vagy csak magas lenne az érzelmi intelligenciám?


(Idióta válaszokat nem kérek amúgy, hogyha olyat akarsz írni már lapozhatsz is tovább).



2019. febr. 26. 10:55
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Első váloszoló vagyok).


3#válaszoló) igen arra értettem,csak félre irtam.

2019. febr. 26. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 Trogdor ***** válasza:

Miért baj az, hogyha valaki érzékeny, érzelmes típus?

Én is az vagyok és nem hogy nem zavar, kifejezetten értékes tulajdonságnak tartom a mai felületes világban.

Nem is szeretek olyanokkal beszélgetni pl akik nem ilyen típusok. Örülök, hogy vannak ilyenek és fel is ismerik magukban.

Szép nyarat kívánok!

Trogdor

2019. febr. 27. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Eddig azt hittem, hogy csak én vagyok ilyen férfi létemre. Nem nagyon tud semmi meghatni, se film, se könyv, se valami szomorú esemény. A környezetem azt mondja, hogy érzelmi analfabéta vagyok. De a zene az más. A nem tetsző, vagy a vidám pattogós zenék nincsennek rám ilyen hatással. Csak a lassú, dallamos zenék. Ezért nem tudok énekelni, mert görcs áll a torkomba. Hegedűt tanultam a zeneiskolában, ha azon játszom gyakran kicsordul a könnyem. De akkor is, ha csak símán hallgatom.

De nem bánom, mert nagyon nyugtató, üdítő hatása van rám ezeknek a zenéknek. Talán gyógyító is. Csak általában félrevonulok, hogy ne lássa senki.

2019. febr. 28. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!