Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » A világítós cipő szerintetek...

A világítós cipő szerintetek is kislányoknak való? Igaza volt anyukámnak, hogy amikor 6 évesen az volt minden vágyam sosem vette meg nekem? És kimondta hogy azért mert lányos.25f

Figyelt kérdés
Bezzeg egyik barátomnak vettek my littlée pony-s pólót, amikor azt szerette :( Normális hetero lettem amúgy.... de nagyon vágytam, arra a cipőre :(
2019. febr. 26. 22:40
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Én is vágytam rá, de nem volt pénzünk rá. Szerintem nem lányos. Fiúknak is volt.
2019. febr. 26. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
nekünk volt és iszonyat szarul esett hogy a húgom bezzeg kapott :(
2019. febr. 26. 22:50
 3/14 anonim ***** válasza:
Dehogyis, volt fiúknak is.
2019. febr. 26. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Mármint arra a cipőre gondolsz, aminek hátul a sarka villogott, ahogy lépkedtek benne a gyerekek? Hát igen, volt egy korszak, kb. pont akkor, amikor te voltál kisgyerek, amikor ez volt a menő. Nekem két lányom van, vettünk nekik. Őszinte leszek: fiúkon nem sűrűn láttam.
2019. febr. 26. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
90%
Anyukád biztosan nem rosszindulatból nem vette meg neked azt a cipőt, hanem mert tényleg azt hitte akkoriban, hogy az csak lányoknak való. Ne haragudj rá emiatt, még ha esetleg nem is volt igaza!
2019. febr. 26. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Én veled egyidős nő vagyok, és fiúknak is volt, de pl. nekem nem volt, mondjuk annyira nem is akartam. Simán volt mindenkinek, aki akart, nem volt nemhez kötve.
2019. febr. 26. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 Metionin ***** válasza:
Az pedig fiúknak is volt. Amúgy én a legóval jártam így, nem kaphattam soha mert "fiús". Ehelyett vették a hülye barbikat amikre rá se néztem.
2019. febr. 26. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Nem sokat veszítettél, bennem az maradt meg ezzel kapcsolatban hogy pár napon belül mindenkinek elromlott.
2019. febr. 27. 03:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Sajnos sok anyuka fejében komoly zavar van.

Itt Olaszországban pl. nyáron nagyon menő volt a világító (ledes) cipőfűző.

Szinte minden gyerek ilyenben rohangált esténként a tengerparti korzón.

(Itt a gyerekeknek is éjfélig van nyitva a vidámpark.)

Amúgy több (pl. kocogó) felnőtt lábán is látni lehetett villogó cipőfűzőt vagy ledes cipőt.

[link]

2019. febr. 27. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
2019. febr. 27. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!