Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ez alapján önbizalomhiányos...

Ez alapján önbizalomhiányos vagyok?

Figyelt kérdés

A szüleim mindig azt mondták gyerek/kamaszkoromban, hogy szedjek már össze egy kis önbizalmat, mert látványosan önbizalomhiányos vagyok.

Nincs semmi bajom a külsőmmel, nem akarok rajta változtatni semmit, mégsem szeretem, ha fényképeznek, illetve magam sem szoktam. Közösségi oldalakon sem osztok meg ilyen tartalmat, de ha más megosztja, fenthagyom. Szóval, vannak képek rólam/velem, csak nem én tettem fel.

De ugyanígy a nyaralásos fotókat se teszem sehová, mert anyuéknak, nagyszülőknek úgyis megmutatom albumban (nem használják az internetet).

Társaságban nem szeretek a középpontban lenni, per pillanat barátaim sincsenek, amikor voltak, akkor is csak 1-2.

Az utcán sem szeretem, ha megnéznek, igyekszem nem kelteni a feltűnést.


Tényleg önbizalomhiányos lehetek, vagy ez normális?


L


2019. febr. 27. 10:07
 1/4 anonim ***** válasza:
a leírtakból nem derül ki, hogy önbizalom hiányos vagy e
2019. febr. 27. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én is ilyen vagyok, pont ahogy leírtad. Nehéz is volt olyan telefont választanom, aminek nem a szelfikamerája a jó, hanem a hátsó, mert a párom viszont elvárja, hogy fotózzam le a fellépéseit és egyből megy a közösségi oldalakra.
2019. febr. 27. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Nincs veled baj, szerintem nem önbizalomhiányos vagy, csak inkább introvertált, befelé forduló.

Az, ha valaki nem egy instagörl és nem csücsörít 024ben a facebookon, az az én szememben inkább egy tiszteletreméltó egyéniség.


Az önbizalomhiány nem ez, az akkor lenne, ha képtelen vagy érvényesülni, nem tudsz magadért kiállni, ha úgy hozza a szükség stb. De ilyen a legcsücsöribb intsalányokkal is előfordul, hogy kifelé mutatjuk az élet császárát, de beszarunk mindentől.

2019. febr. 27. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Trogdor ***** válasza:
Ez teljesen rendben van, a mai világban már-már elvárás, hogy mindenki pörögjön ahol teheti fotóztassa magát, legyen társasági ember, a buli királya stb. Rengeted ember nem ilyen típus. Tök jó dolog, hogy Te kicsit más vagy, kicsit befele élő, megfigyelő típus és nincs maxon indokolatlanul az önbizalmad. Örülj neki, nincs vele baj.
2019. febr. 27. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!