Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Kipróbáltad már, hogy mosolyog...

Kipróbáltad már, hogy mosolyogsz masokra az utcán, mosolyogva jársz kellsz?

Figyelt kérdés

No nem vigyorogva mint a tök, csak mosoly, s csak úgy, mert te is ezt szeretnéd viszont látni?

Ha igen, mik a tapasztalatok? Mert nekem ... ehm csakis jók ;)



2019. márc. 2. 08:40
 1/6 anonim ***** válasza:
73%
Volt már ilyen és tényleg jó érzés, jók a visszajelzések is csak olyan nehéz "nekiállni"...:D Vagy csak simán elfeledkezek róla, hogy így is lehet.:)
2019. márc. 2. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
65%
Az elmúlt napokban mindig boldog voltam ha megláttam valakit az utcán, mert olyat csinál ami engem boldogít. Több ezer ember megy el ott egy óra alatt. Mégis kiszúrta. Ma már köszön ha meglát és egyre többet beszélgetünk.
2019. márc. 2. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Igen. Engem nem az befolyásol hogy kik látnak, hol vagyok hanem az aktuális hangulatom. Nem szoktam erőltetetten sem mosolyogni, hülyeségnek tartom. Ha jó kedvem van úgyis jön automatikusan. Ilyenkor nem fogom vissza magam, csak azért mert utcán vagyok. Van aki grimaszol, de sokan visszamosolyognak.
2019. márc. 2. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Igen!! Jó érzés oda vissza. Mindenki örül ha észreveszik. Pláne ha pozitív a visszacsatolás. Aki nem hisz magában, az mögöttes szándékot keres, de az az ő baja. Aki nem értékeli, azzal nem érdemes foglalkozni, vagyis ajánlatos elkerülni, mert csak leszívja az energiád.
2019. márc. 2. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nekem sajnos nincs okom mosolyogni, rettentően szenvedek belül, de ezt nem mutatom ki, el nem tudom képzelni, hogy mosolyogva menjek az utcán, persze, ha rám mosolyognak, azt egy gyenge félmosollyal viszonoznám.
2019. márc. 2. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
90%

Igen sokszor megtettem. Főleg, amikor nagyon rendben volt a szénám. Amikor szerettem és szeretve voltam. Na, olyankor aztán ragadtak rám a szebbik nem képviselői, elég volt egy mosoly.

Manapság, 60 évesen már vigyáznom kell, kire mosolygok, mert könnyen megkapom, hogy mi a fa5zt vigyorog ez a vén kecske? Pedig eszemben sem lenne ismerkedni, csak jó a kedvem, és vannak olyan pillanatok, amikor pusztán az, hogy él, is boldogsággal tölti el az embert.

2019. márc. 3. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!