Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogyan szeressem meg jobban...

Hogyan szeressem meg jobban az embereket?

Figyelt kérdés
Negatív tapasztalataimnak köszönhetően embergyűlölő lettem,és kezdem azt hinni,hogy egyre kevesebb a jó ember. Nem tudom szeretni az embereket,mert annyi fájdalmat okoztak nekem. Ez normális egyáltalán?
2019. márc. 7. 13:00
 1/5 anonim ***** válasza:
Igen. Hitem szerint az embernek alapvetően a párját és a családját kell szeretnie, és még azt a néhány embert, aki őt nem bántja (barátok). A többiektől jobb távol maradni, nem kell másokat utálni, de szerintem nem kell túl nyitottnak lenni mindenki felé. Kivéve ha valami szent ember vagy, aki az emberek szolgálatába állította az életét.
2019. márc. 7. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Teljesen normális, amit érzel. Hasonlókat tapasztaltam én is... Mindenki mindenkit kibeszél, más háta mögötti áskálódás-furkálódás, ha egyik úgy véli hogy másiknak valami sikerült, sikerülni fog, vagy jobban boldogul, akkor lejáratás-feljelentés, stb...

Érdemes közösséget találni, akik nem ilyenek... Ami nem azt jleenti, hogy egyáltalán nincs rosszindulat, de nem olyan szinten, hogy egymás bántásával töltsék az időt...

2019. márc. 7. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
9%

Undorító a felfogásod. Nehogy már 7 millió fajtársadtól undorodj, csak mert néhányan kárt okoztak neked. Engem is jónéhány trauma ért már, lehet hogy még nálad is több, mégsem kezdtem el minden egyes emberi lényt utalni a világon, mert nevetséges.

De ha már annyira kiirtani valónak látod az emberi fajt, kezdhetnéd magaddal a Föld megtisztítását.

2019. márc. 7. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
#3 Látom a felfogásod csodás. Az volt a kérdés,hogy hogyan szeressem az embereket, erre te letámadsz azzal,hogy kössem fel magamat. Mert erre utaltál.
2019. márc. 7. 15:42
 5/5 anonim ***** válasza:

Már miért kellene megszeretni?


Szerintem is a környezetünkben levő embereket, azok közül is az arra érdemeseket kell szeretni.


Egyébként nekem napról-napra rosszabb a véleményem erről a fajról.

Kevés a jó ember. Ja, amúgy magamat se tartom annak.

2019. márc. 7. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!