Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Elítéled az olyan fiatal...

Elítéled az olyan fiatal lányokat akik néha füveznek?

Figyelt kérdés
2019. márc. 8. 17:51
1 2 3 4
 21/32 anonim ***** válasza:
12%

Amúgy képzeld 17 éves fiú vagyok.. és olyan lekezelő stílusban tudsz az emberrel beszélni hogy huh.. biztos már annyit szívtál hogy a normális kommunikáció se megy. Amúgy képzelt én is szívtam már (haverom mondta hogy próbáljam ki) és rohadtul nem tudom mit lehet ebben a szarban élvezni. De nem foglalkozom veled menj "szívjál tovább és lazulj teso" :)

Drogos... -_-

2019. márc. 9. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/32 anonim ***** válasza:
Embeer, a cbdre gondoltam, nem a thcra... De nem kell a szorongásra fogni, mert akinek olyan a lelkiállapota az italtól is előhozza.
2019. márc. 9. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/32 anonim ***** válasza:
#22: még mindig nem az italról van szó. Nem vagyunk gondolat olvasóak. És te sem tudod megmondani egy termékről, hogy mi van benne. Szóval legközelebb fogalmazz úgy, hogy a gondolataidat ne kitalálni kelljen, hanem olvasni.
2019. márc. 9. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/32 anonim ***** válasza:

De a lepontozósdi az megy, de érvelni megint nem tudtok.

Ez így nem beszélgetés, hanem ovi.

2019. márc. 9. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/32 anonim ***** válasza:
#16 A "nézz utána" szerintem azt jelenti, hogy nem tudsz érvet felhozni a korábbi állításod mellett. Még mindig nem tudom, hogy mit gyógyít, pedig ezt nem ártana közölnöd, ha azzal támasztod alá a füvezés legitimitását, hogy gyógynövényként használták.
2019. márc. 9. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/32 anonim ***** válasza:
Továbbá a gyógyító hatás összetétel függő, amit, ha nem vizsgálnak be, nem tudod megállapítani, milyen. És bizony, amit egy 14-17 éves szerez, az nem a gyógyipari cucc lesz, hanem az utcai.
2019. márc. 9. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/32 anonim ***** válasza:
A cbd ami a fűben van, öli a rákos sejteket, jó skizofréniára, szorongásokra, és még autizmusra. Meg még sok más dologra. Tudok érvelni, csak nem akarok hosszú szövegeket írni, pont azért mert aki befásultan gondolkozik, meg azt sem tudja mi ez, annak fölösleges, mert úgy is azt fogja mondani, hogy húúú ez drog... Elnézést, hogy nem a tű lóg ki a vénámból.
2019. márc. 9. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/32 anonim ***** válasza:
[link] itt egy kép, hogy te is megértsed. És még hosszú szöveget sem kellett írni :O
2019. márc. 9. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/32 anonim ***** válasza:

A belinkelt kép egy időben keletkezett a válasszal. Tehát ez a válaszadó feltöltése. Semmilyen hiteles forrás nem támasztja alá a teljesen anomym módon feltöltött képet, amit bárki csinálhatott.


De persze más gondok is voltak a felhasználóval.

2019. márc. 9. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/32 Körömcsiga ***** válasza:
Az a baj, hogy egy tulajdonság alapján nem lehet megitelni egy embert. Mert nem tudjuk mennyit és mikor fuvezik, hogy miért és hogy milyen módon. Nyilván ha szimpatikus az illető, akkor nehezebb elitelni, mint ha valaki amúgy is ellenszenves. Az emberekről kialakult képem nekem nem egy tulajdonságon múlik. Részemről biztosan segítenék inkább mellőzni a füvet az illetőnek, ha úgy érzem érdemes segíteni rajta. De ettől még nem ítélem el magamban előre!
2019. márc. 9. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!