Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Elítéled az olyan fiatal...

Elítéled az olyan fiatal lányokat akik néha füveznek?

Figyelt kérdés
2019. márc. 8. 17:51
1 2 3 4
 31/32 anonim ***** válasza:

#27 Ezek az orvosi marihuána felhasználási területei, a hatékonyságát pedig a mai napig tesztelik és vitatják. Amit valószínűsítenek, az hatóanyagok görcsoldó és fájdalomcsillapító hatása, daganat növekedésének lelassítása és az epilepsziás rohamok átmeneti blokkolása. Ezen hatások egyike sem segít hozzá semmilyen betegségből való kigyógyuláshoz, max elviseléséhez, szóval még az orvosi füvet is túlzás gyógyító hatásúnak nevezni, nemhogy az illegális, ellenőrizetlen anyagot.


Abban igazad van, hogy nem élek kábítószerekkel, de meglehetősen biztos vagyok abban, hogy a díler nem orvosi marihuánát ad el az utcán, a lány pedig, aki "néha füvezik" – ahogy a kérdésben szerepel – szintén nem azt szív.


Támogatom, hogy mindenki azt fogyaszthasson büntetlenül, amit akar, amíg nem árt vele másoknak, de amíg ilyen hülyeségek vannak hazudva a fű mellett érvként, hogy a dílertől vett cucc gyógyítja a skizofréniát, nagyon nehéz lesz pozitív változásokat elérni e téren. A színes-szagos diagramodról pedig hiányzik, hogy melyik tanulmány állítja, hogy a marihuána összetevőinek a képen látható hatásai vannak, azokon kívül pedig semmi más.

2019. márc. 9. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/32 anonim ***** válasza:
Na végre egy normális válaszadó. Azzal amit írtál azért nem értek egyet, mert eddig 2 emberrel beszéltem, akik a cbd olajjal gyógyultak ki a rákból, az egyik 2x is. Mikor azt mondtam, hogy gyógyítja a skizofréniát, nem inhalálva értettem (mivel ott van benne a thc) , hanem olaj formájában. Bár inhalálva is vannak jótékony hatások, mint például az epilepsziás rohamok, és szorongások csökkentése.
2019. márc. 9. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!