Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mennyire gáz, ha 21 évesen...

Mennyire gáz, ha 21 évesen félek az égdörgéstől?

Figyelt kérdés
Igazából nem is félek hanem amikor dörög akkor nagyon rossz érzésem van és a vérnyomásom az egekben.Semmi mástól nem félek.Na,jó a kígyókat se szeretem!:D Csak én vagyok így ezzel? 21/F

2019. márc. 10. 00:59
 1/8 anonim ***** válasza:
32%
Eléggé. "Semmi mástól nem félek." Biztos ez? Halálos betegség, fájdalom, szeretteid elvesztése, rablótámadás, baleset? Ezektől kell félni, nem a kígyóktól.
2019. márc. 10. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
76%
Anyám 46 éves, és teljes sötétségtől fél. Éjszaka egy kis hangulatlámpának muszáj égnie. Nem gáz. Gyerekkorában több órát volt egy szűk helyen beszorulva ahol semmi fény nem volt. Azóta van ez a félelme. Nem gáz, így is boldogul, és mi elfogadjuk..Ja, és gyerekkorában is ezzel a problémával orvosnál, felnőttként is, de azonkívül, hogy gyógyszerrel tömnék, inkább együtt él vele.
2019. márc. 10. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
20%
Én a lányoktól félek xd 21/F
2019. márc. 10. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
44%
Én 25 évesen is félek a dörgéstől, de még a villámlástól is. Nem tudom mitől alakulhatott ez ki, gyerek korom óta rettegek ha vihar van.
2019. márc. 10. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
44%

Dehogy gáz, féljünk együtt:"DD

Bár mondjuk én sem félek, csak olyan kellemetlen. De ha sötétben vagyok, és betakarózom, sokkal jobb.:D

2019. márc. 10. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Egyszer valaki megéli, hogy lecsap mellette pár méterre a villám, az bizony félni fog tőle, akármekkora f'szagyerek amúgy...
2019. márc. 10. 02:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
#6: Én megéltem, nem félek.
2019. márc. 10. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
A dörgés veszélytelen, attól már kár félni. Amúgy nem gáz, sokan félnek zivatar idején. Én nem félek, pedig már kétszer csapott villám a közelembe, 20 méteren belül. Szeretek éjszaka villámokat fotózni, így gyakran kimegyek amikor közeleg valami nagy zivatar. Volt, hogy meglepett, mert még távol volt, eső nem esett még, és váratlanul a közeli villagyoszlopba csapott. Én inkább csodálom a szépségét és azt a hatalmas energiát. Egyedül az zavar, hogy a kutyám nagyon fél a dörgéstől.
2019. márc. 10. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!