Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mi a problémád egy kövér...

Mi a problémád egy kövér emberrel?

Figyelt kérdés
miért kerülöd? mi taszít? és miért?

2019. márc. 10. 19:48
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
54%
Semmi, én kedvelem őket. Ők többnyire normálisabbak, már amelyik nem akar mindenáron lefogyni és azért sanyargatja magát.
2019. márc. 10. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
68%

Nincs velük problémám.

Nem kerülöm őket, nem taszítanak.

2019. márc. 10. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
44%
Az, ha panaszkodik, hogy ő nem tud fogyni pedig alig eszik valamit. Vagy ha sorolja mennyi baja van, közben meg 120 kiló. De véletlenül sem azt tartja hibásnak.... Amúgy meg semmi.
2019. márc. 10. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
56%
Semmi bajom velük. Sokkal boldogabbak, emellett szebb az életük, mint azoknak, akik különbségeket tesznek az emberek között.
2019. márc. 10. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
43%
Csak annyi, hogy sokan nincsenek magukkal megelégedve és emiatt boldogtalanok, nőknél meg, hogy nem vonzanak, de ez már egyéni probléma. Amúgy a vékonyakat ugyanúgy b**szogatják, sőt...
2019. márc. 10. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
61%

Én nem szeretek nagyon kövér emberek mellé ülni a buszon, mert átlógnak, nyomnak, nem férek el tőlük. Nyáron meg összeizzadunk. Ha már csak ott van hely, inkább állok.


Egy kicsit udvariatlannak tartom ezt amúgy. Ha én kövér lennék (és persze nem nagyon öreg, beteg, stb.) inkább állnék a buszon, vagy ha leülnék, próbálnám nagyon összehúzni magam, hogy a másikat ne hozzam kellemetlen helyzetbe.

2019. márc. 10. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:
Az alábbiak nem vonatkoznak rám. nem panaszkodom, se a súlyomal, se azért mer nem tudok lefogyni stb...igen boldog vagyok így ahogy vagyok, viszont ezek mellett miért nem tart ki mellettem senki? még barátok sem...arra jó vagyok hogy meghallgassam mások problémáit, de arra már nem hogy pl közös programokat csináljunk. mindig is lelkiszemetesnek használt mindenki, és mivel senkivel nem tudok elmenni sehova, így itthon vagyok.vissza húzódó típus vagyok, nehezen nyílok meg másoknak. gondolom ez a probléma. köszi a válaszokat.
2019. márc. 10. 20:21
 8/21 A kérdező kommentje:
utolsó, bocsi de nem értek veled egyet. Szerintem ha elvárod, hogy egy kövér ember végig álljon a buszon, akkor egy sovány ember miért nem tudja végig állni? egy kövér ember nem biztos, hogy tud állni sokáig, elfáradnak, jobban , és hamarabb mint egy átlagos ember.
2019. márc. 10. 20:23
 9/21 anonim ***** válasza:
Nekem nincs bajom senkivel. Nekem nem az számít hogy néz ki valaki vagy milyen életet élt hanem hogy most milyen.
2019. márc. 10. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 Metionin ***** válasza:
100%
Semmi. Ha problémám van valakivel, az nem a súlya miatt van.
2019. márc. 10. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!