Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mi a problémád egy kövér...

Mi a problémád egy kövér emberrel?

Figyelt kérdés
miért kerülöd? mi taszít? és miért?

2019. márc. 10. 19:48
1 2 3
 11/21 nemaRendőrség ***** válasza:
30%

@8

1 kövér vagy 2 normális ember üljön inkább?

2019. márc. 10. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
94%
Nem a súlyoddal hanem a személyiségeddel lehet gáz. Nem bántásból írom. Lehet túl muja vagy, esetleg unalmas, fárasztó, ilyesmi.
2019. márc. 10. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
42%

utolsó vagyok: Egy sovány ember is tud állni, mért ne tudna? De őt nem érinti ez a probléma: ha akar áll, ha akar ül, így se, úgy se zavar másokat, nem vesz el az utastársától fél vagy háromnegyednyi ülőhelyet.


Egyébként nem mondtam, hogy álljon órákig. Egyrészt a legtöbb ember nem utazik olyan sokáig, fél óra, 45 perc az átlag. Másrészt, ha nagyon nem bírja, üljön le, de igyekezzen minél kevesebb helyet foglalni. Ez abszolút életszerű, megoldható, és alap udvariasság szerintem.

(Ha én kövér lennék, még abba is belemennék, hogy fizessek két ülőhelyet, hiszen gyakorlatilag annyit foglalok. De inkább minél hamarabb lefogynék, a saját érdekemben.)

2019. márc. 10. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
88%
Az önbizalomhiányod miatt néznek semmiben, nem a súlyod miatt. Volt általánosban egy 150 kg-s (kb.) gyerek és ő volt a legnagyobb hangadó, köré csoportosult mindenki akkoriban, mert laza volt marhára, pont leszarta a súlyát.
2019. márc. 10. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
69%

Szeretem mikor azt feltételezik, hogy egy vékony, fiatal ember tud állni mert biztos tök egészséges. Mert nem lehet olyan, hogy rosszul van (melegtől, teszem azt). Vagy bármi eü baja van. Esetleg aznap még nem jutott ideje enni, vagy egész nap állt /futkosott. De egy elhízott persze üljön csak, szegény sokat ülhet amúgy is, üljön csak két ember helyett a buszon nyugodtan.

Ez a mentalitás az, ami zavar, nem a kövér emberek. Hogy a soványnak ér beszólni, meg kinevetni meg minden. Igen én kórosan sovány voltam sokáig és a mai napig vannak akik viccet csinálnak abból, hogy állítólag kis termetű vagyok. (szerintem meg mostanra már pont ideális)


Ha valaki túlsúlyos, a buszon igenis próbáljon meg másokra tekintettel lenni és ne folyjon rá a szomszédjára. Én is egy egész helyért fizettem.


Ettől független van és volt a környezetemben jó pár túlsúlyos egyén és jóban vagyok velük mert rendes emberek. Nem a súly alapján kell ítélni hanem a viselkedés.

2019. márc. 10. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
43%

ha valaki túlsúlyos, az nem az a kategória, mint amikor valaki vak vagy eltörte a lábát, stb. A túlsúly 99%-ban annak az eredménye, hogy valaki össze-vissza eszik és nem hajlandó sportolni. nem 1-2 kiló pluszról beszélünk, hanem 30-40-100-ról. Ezt csak évekig, évtizedekig tartó önelhanyagolással lehet elérni.


Csúnyán, de lényegre törően szólva: ha már elcseszted a tested, legalább mások ne szívjanak miattad.

2019. márc. 10. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
Sokuk máshogyan látják a világot, túlságosan pozitívan, pedig nem is annyira az.
2019. márc. 10. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:

Több túlsúlyos és kövér barátom van. Nem ezen múlik egy barátság.


Egyedül tömegközlekedésen kerülöm a kövéreket, igaz a férfiakat is akik terpeszben ülnek. Egyszerűen taszít ha idegen ember ér hozzám.

2019. márc. 11. 02:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
46%

Én inkább sajnálom őket.

Ugyanis a kövérség betegség.

És szörnyű,ha valaki beletörődik abba,hogy ő kövér(kivéve azok akik valamilyen betegség miatt nem tudnak lefogyni).


Másrészt a magánéletben is kevésbé sikeresek.

Ha férfi az illető,akkor ez kifejezetten igaz.

2019. márc. 11. 04:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
Nincs magammal problémám. Nem kerülöm magamat.
2019. márc. 11. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!