Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Elítélsz ezért? Mi a véleményed?

Elítélsz ezért? Mi a véleményed?

Figyelt kérdés
Most egy darabig nem akarok dolgozni, csak élvezni az életet. 44 éves férfi vagyok, 3x voltam a klinikai halálban, műtétek, stb. Annyit szenvedtem, mint 5 ember összesen. Most, hogy jobban vagyok, nem iparkodok vissza a taposómalomba. Családom, gyermekem nincs, pénzem van. Nem hedonista akarok lenni, de kis kirándulás, szórakozás, emberek közé menni, ilyesmi.

2019. márc. 16. 12:41
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Dehogy ítéllek el! Menj! Megérdemled ennyi sz-rvihar után! Az élet azért van, hogy élvezzük, nem? Ha megteheted, mert fussa rá, és nem az adófizetők pénzét lejmolod, szerintem teljesen rendben van, hiszem megdolgoztál azért a pénzért. Aki elítél, az egy féltékeny lelki nyomorék, ne törődj velük.
2019. márc. 16. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Nem ítéllek el :)

Ha megtehetné szerintem nem sok ember dolgozna csak úgy hobbiból

Jó pihenést!

2019. márc. 16. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Néha le kell állni. Nekem is 50 évesen jutott eszembe, milyen is lehet kenyeret sütni, tyúkot tartani(házi tojás), bort készíteni. 3 évig tartott, de jól esett. Jobban mint egy külföldi nyaralás.
2019. márc. 16. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Még ma kezd el! :)
2019. márc. 16. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Többnyire a megélhetésért dolgozunk, ha neked nincs szükséged a fizetésre, minek dolgoznál? Sose lehet tudni mikor ér véget az életünk, mások véleménye meg kit érdekel?
2019. márc. 16. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Nem ítéllek el, dehogyis!


Egy nagyon súlyos betegség kellett hozzá nekem, is, hogy megijedjek, ennyi volt??


Változtattam, elkezdtem élni,nem hajszoltam az anyagi javakat, utazgattam, éltem.


Élj, mert nem tudjuk, lesz-e holnap.

2019. márc. 16. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

A megelhetesert dolgoznak az emberek.

Idonkent pihenni kell. Neked egyertelmuen eljott a pihdnes ideje.


Igazad van.

2019. márc. 16. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Hú, ennyi kedves embert! Köszönöm mindenkinek, mentek a zöldek! Azt hittem, hogy majd ilyeneket írtok, hogy lusta disznó, ingyenélő, senkiházi. Kellemesen csalódtam.:)
2019. márc. 16. 15:25
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Bevallom neked az őszintét hogy ha ilyen sok tragikus dolgon nem mentél volna keresztül akkor is azt mondanám hogy menj élj. Most élsz, te döntöd el hogy akarod leélni az életed,mi az ami téged boldoggá tesz. Sokan keresik a boldogságot de az ott van önmagunkban,nekünk kell megtalálni és bátornak lenni! Csináld!! menj élvezd az életet! senkinek sincs joga azt mondani hogy ne menj főleg hogy nincs megkötve a kezed! én csak nagyon örülök neki! Jó pihenést és élvezd ki a mostot, a jelent! minden pillanatát! :)
2019. márc. 16. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Abszolút nem ítéllek el! A saját pénzedet költöd, így senkinek nincs köze hozzá, hogy nem fogsz dolgozni egy ideig (egyébként se lenne, de így meg pláne)! Az irigyekkel meg ne foglalkozz, élj, szórakozz, amíg megteheted!
2019. márc. 16. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!