Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Te elítélsz ezért?

Te elítélsz ezért?

Figyelt kérdés
Nem akarok visszatérni a társadalomba, nem akarok párkapcsolatot, és (munkahelyen) dolgozni sem. Feleségem, gyermekem meghaltak pár éve, mindenki más kihasznált, becsapott, átvert. Súlyos balesetem, betegségem után magamra lettem hagyva. Kényszerből kialakítottam magamnak egy saját világot, amiben mindenem meg van, és ebben jól érzem magam. 3 Igaz emberrel vagyok személyes kapcsolatban, és többre nincs szükségem. Ők noszogatnak, hogy menjek, mozduljak ki. Minek? Hogy idióták lökdössenek a buszon, üvöltsön a kötsög főnököm, vagy egy bizonytalan nővel menjen a huza-vona évekig? Kösz nem, kihagyom. Lehet, hogy kezdek becsavarodni, de nekem még ez is jobb, mint a "kinti" világ. Mi a véleményed?

2018. febr. 21. 16:19
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem mindenkinek joga van úgy élni, ahogy neki jól esik, amíg másoknak nem árt ezzel.

Ha te így érzed jól magad, nem hiányzik senki és semmi, minek változtatnál?

2018. febr. 21. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Ha el tudod így tartani magad és ez neked megfelel, akkor nem.
2018. febr. 21. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Nem teljesen világos, hogyan és miből élsz, de ha nem ártasz másoknak s neked ez ha nem is jó, de jobb, mint más... Miért ítélnélek el? Főleg, hogy én sem használom ki, hogy valahova a földi evolúció csúcsára kerültem, semmi jót nem teszek a világnak. Ami mondjuk baj, engem zavar is, de nem várom el, hogy mindenki így álljon hozzá.
2018. febr. 21. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
75%

Úgy élj ahogy akarsz. Az emberek nagy részével kitörölheted a feneked, macskát vagy kutyát viszont tarthatnál, ők sokat hozzáadnak ehhez a világhoz. Én szívesebben segítem őket mint az embereket.

36n

2018. febr. 21. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 Gál Zoé ***** válasza:
47%
Nem ítéllek el. A társadalom romlott. Nem maradsz le semmiről.
2018. febr. 21. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
Nem ítéllek el, de félek tőle, hogy rám is ez a sors vár felnőttkoromra a jelenlegi gondolkodásomból ítélve.
2018. febr. 21. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%

Az hogy ha az én férjem és gyerekem halna meg, szerintem még aznap felkötném magam, szóval te még elég jól csinálod.


Nem kell kimozdulnod, vagy ha mész, akkor egyedül a természetbe :)

2018. febr. 21. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Mindenkinek köszönöm/ment a zöld, hogy nem tartotok őrültnek! Nem ártok senkinek, vannak kisállataim, és sokat járok a természetbe, szigorúan egyedül. A régi életemből van félretett pénzem, amiből ha szerényen is, de elélek. Azoknak üzenem, akik megtehetik, hogy nem kell félni egy ilyen élettől. Jobb, mint fogyasztói társadalmi életnek nevezett bolondokháza, és hazugsághegyek.
2018. febr. 21. 17:32
 9/16 anonim ***** válasza:
100%

Rád fog szállni az adóhivatal, nincs tb...

(viccelek, kapják be) király vagy

2018. febr. 21. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
Engem nem izgat, hogy ki hogyan él, amíg nem árt másoknak, szóval hajrá! :D
2018. febr. 21. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!