Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ez bántalmazásnak számít?

Ez bántalmazásnak számít?

Figyelt kérdés
Tehát van egy fiú/férfi, aki ha ideges a barátnőjére, akkor tárgyakat hajigál a lány irányába, de direkt úgy dobja, hogy soha nem találja el a lányt, ezért tiszta a lelkiismerete, hiszen "nem emelt rá kezet".
2019. márc. 17. 08:57
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem vagyok okos ember, de szerintem minimum lelkiterrornak minősül, főleg, ha nem poénból dobál, hanem, mert idegbeteg. A majmok dobálóznak, az emberektől ez nem valami jó pont. Viccnek se vicces mindenesetre.
2019. márc. 17. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonymousreview60 ***** válasza:
100%
Az exbarátnőm csinált ilyent/hasonlót. Egyszer bútorlapot, egyszer italosüveget, egyszer italosüveget és vasalóasztalt. Ez, ha esetenként fordul elő, akkor csak bunkóság. Ha rendszeresen van (itt erről van szó), akkor félelemkeltés, lelki terror.
2019. márc. 17. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha másképp nem tudjátok megbeszélni a problémáitokat, csak tányérdobálással, akkor az nem egy jól működő kapcsolat. Menjetek el párterápiára vagy szakítsatok.
2019. márc. 17. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Pszichikai bántalmazás, tehát az. Gáz tevékenység mást sakkban tartani...
2019. márc. 17. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ha a lány tudja hogy nem fogja megdobni, akkor szerintem nincs vele komolyabb probléma, viszont ha közben retteg hogy el ne találja, akkor ez nagy bunkóság és parasztság
2019. ápr. 2. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!