Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Kisebbségi komplexus a külsőm...

Kisebbségi komplexus a külsőm miatt? L

Figyelt kérdés

Sosem voltam az a "mindenki álma szupermodell", de úgy gondoltam, ha idősebb leszek, már nem is fog érdekelni.

Hogy kinek tetszem, kinek nem, valóban nem érdekel, de sajnos a külsőm így is megnehezít pár dolgot a mindennapokban.

Nem vagyok kövér, de olyan alakom van, ami manapság nem divat (meg nem volt nagyon sose), nagy mellek, széles csípő, és (ezekhez képest) vékony derék.

Többnyire 38-as méretet hordok, de magasderekú szoknyákból csak 36-os (néha 34) kell.

Meg kell válogatnom, mit veszek fel, mert a legtöbb ruhában, amit egy vékony lány felvehet, én már sok vagyok. Túl sok, túl közönséges.

Nem is szeretek ruhaboltba menni, nem is voltam már vagy egy éve. Amit tudok, megrendelek online. A ruhavásárlás inkább nyűg, mint élmény, mert akármi tetszik, tudom, hogy úgyse lesz jó.

Illetve nyáron emiatt az utcán is kellemetlen, mindig megtalál valami barom, aki beszól, hogy "Mi van, csöcsös?", illetve anno a munkahelyemen (kasszában voltam diákként) is beszóltak hasonló dolgokat.

Télen meg mindenki kövérnek néz.Volt nem akarta elhinni, tényleg csak 60kg vagyok, mert nagykabátban kinéztem a duplájának is.

Sajnos törékeny, vékony alakot, amit szépnek tartok, fogyással sem tudnék elérni, mert nem olyan a genetikám.

Egyszer fogytam 50kg-ra, de akkor se változott sok minden, a nagy mellem meg a széles csípőcsontom továbbra is optikailag nagydarab hatást tükrözött.


Már úgy érzem, sose fogom tudni elfogadni magam.


25l


2019. márc. 20. 14:55
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
A nők egyértelműen rivalizálásból akarják lehúzni az önbizalmát vagy irigységből.
2019. márc. 20. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:

Hát ezt még muszáj hozzátennem!nem vagyok lezbikus,mert bűn!!!!!

Viszont régen nagyon tetszett egy nagy mellű lány 😨

Ezért nem értem mi a gond a nagy mellel egyáltalán!

2019. márc. 20. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
12 - vicces hogy úgy érezted egy névtelen fórumon hogy magyarázkodnod kell :D amúgy nem bűn ha biszex vagy leszbi vagy. Nem kell mindent elhinni a dogmás vallási fanatikusoknak.
2019. márc. 20. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

Én, mint kisebb B-s mellű lány, nem teljesen értelek meg, de valahol igen. (Nekem meg pont az a problémám, hogy kb semmi nem áll jól nekem a kis szúnyogcsípésem miatt, főleg hogy azért van rajtam némi felesleg, így ha nincs rajtam melltartó, a hasam nagyobb, mint a mellem..-.- egy bikini se áll jól, a pasik meg sem néznek mert nincs mellem, kivágott felső nem áll jól, stb sorolhatnám holnap reggelig.)


Tudom, hogy nem túl olcsó, de nem gondolkodtál még műtéten? Mellkisebbítés..

Amúgy tapasztalataim szerint, a férfiak 80-90%-a megőrül a nagy mellekért, talán 1-2ember mondta eddig, hogy a kisebb mell is ok, és most nem a tizenéves korosztályról beszélek, hanem az idősebbekről is. Az, hogy meg csúfolnak, az meg azért van mert irigyek, hidd el ;) mit megnem adnék a nagy mellekért.. legalább az szép lenne rajtam :D (sajnos nincs pénzem műtétre).


Biztos vagyok benne, hogy nagyon szép nő vagy!

2019. márc. 20. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:

Semmi esetre sem szeretném megműttetni.


Nem az ár miatt, hanem mert nem akarom magam összekaszaboltatni. A melleim formájával elégedett vagyok.

A kisebbítés egy nagyon bonyolult műtét, konkrétan teljesen átszabják az egész mellet, le kell vágni a mellbimbót, azt is kisebbre kell szabni...brrr, ezt nem vállalnám be.

És semmi garancia, hogy szép lesz a végeredmény, mert ugye implant nem kerül bele, tehát lehet, hogy egy kicsi lógósat kapok.

2019. márc. 20. 20:14
 16/17 anonim ***** válasza:
Akkor pedig fogadd el magad.
2019. márc. 20. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim válasza:
Nem értem. Én mindenhol azt látom, hogy az a menő ha egy nőnek vékony dereka, széles csípője és nagy mellei vannak, azaz ilyen homokóra testalkat...
2019. márc. 21. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!