Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Az élet igazságtalan?

Az élet igazságtalan?

Figyelt kérdés
Van egy barátnőm, akit nagyon szeretek. Ismerjük egymást vagy 14 éve ha nem több. Ő fél éve nem dolgzik mégis dözsöl, feltételezem az édesanyja jóvoltából. Én pedig: dolgozom 2 helyen tanulok és van egy gyerekem. Jó látszik hogy egész más az életünk. Néha nagyon vágyom rá hogy olyan egyszerű és gazdag napjaim legyenek mint neki. Úszik, kondizik, étterembe jár, szépségszalonba. Néha úgy cserélnék vele. Olyan jó az élete. Én nem érdemlem meg ezt? Vagy mit rontok el?

2019. márc. 21. 10:03
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
Mint írtam örülök az örömének. Sőt rendszeresen kérem tartson élmény beszámolót ha olyan helyre megy ahova tudom hogy nem jutok el. Készül mindig videókkal és képekkel. Szóval hol vagyok irigy? Az fáj hogy hülye vagy és ismeretlenül akarsz titulálni.
2019. márc. 21. 17:54
 12/16 A kérdező kommentje:
Az élet igazságtalan 😆 és kész.
2019. márc. 21. 17:55
 13/16 anonim ***** válasza:
Pici rongyrázásnak bele kell férni. Ha egy állásinterjún kiderül, hogy egy konditerembe jársz az ügyvezetővel, és a ruhád is valami új és neves, akkor egészen másképp hat egy nem is kicsit meredek bérigény kimondása. Idővel megtérülhet a "dőzsölés" is, ha használja az ember. Vagy fordítsuk meg: ugyanott ugyanaz az ember kopott ruhás idegenként, egyetlen jó lap a kezében a nevetségesen alacsony bérigény. Ő mikor jár jól?
2019. márc. 21. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Így van, az élet szar.
2019. ápr. 1. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

1. Egyáltalán nem biztos hogy annyira jól érzi magát ebben az életben. Lehet, hogy kifelé ezt mutatja, de valójában nem boldog. Nem hiszem, hogy valaki tényleges önmegvalósítást tudna elérni ilyen jellegű napi tevékenységgel. Ha mégis, akkor elég szegény a lelki világa - de boldogok a lelki szegények - szokták mondani.

2. Megérdemled az efféle életet (=rengeteg szabadidőt) természetesen, csak ezen akkor is gondolkodni kellett volna, amikor gyereket vállaltál. Az ezzel járó hatalmas felelősséget és időt látnod kellett volna amikor bevállaltad. Ha meg véletlenül csúszott be, akkor meg vállalnod kell a felelősséget, és elfogadni a tényt, hogy ezzel az élettel kell továbbhaladnod és ebből kell kihoznod a legtöbbet amit tudsz.

2019. ápr. 10. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:

Jó az utolsó válaszoló. Nem szoktam rigyalni, mert van egy gyerekem. Imádom, gyorsan tanul és hihetetlen kedves a személyisége. Szorgalmasan tanulók, dolgozom, csinálom amit kell. Néha azért elmennék nyaralni.... Remélem a kitartasom kifozetödő.


Elég rossz körülmények közül jövőt srácok. Felküzdeni magad, pedig nagyon nehéz

2019. ápr. 13. 08:03
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!