Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Létezik olyan egyetemista aki...

Létezik olyan egyetemista aki nem napi 10-13 órákat tanul főleg vizsgaidőszakban?

Figyelt kérdés

Minden egyetemista akit ismerek folyamatosan tanul. Raadasul Közgáz meg btk szakon vannak es egyszerűen fel nem tudom fogni hogyan lehet ennyi tanulással 2-3as jegyeket szerezni. Nekem napi fel óra max egy óra tanulással meglett a matek I & II is de a büfé tárgyakból mint vállalat gazdaságtan stb ennyi se kellett.


Minek megy egyetemre aki ennyire buta, vagy nem fog az agya vagy O%os hatékonysággal tud tanulni ?


2019. márc. 21. 17:25
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
57%

Nekem eddig egy olyan tárgyam volt, amire nagyon sokat készültem. 2 hónapig foglalkoztam vele mindennap, és olyan 8 órát, mivel rengeteg, ismétlem, rengeteg anyag volt. Nem volt sok felesleges könyv, mert 2 szakirodalom volt meg egy forrásokat tartalmazó könyv. De ezekből MINDENT kértek, a legutolsó, leglényegtelenebbnek tűnő adatot is, és összefüggésekre is rákérdeztek. Tudni kellett pontosan a tényeket, és át is kellett látni. A végére elég keményen elfáradtam, sírás, kiborulás, stb, de ötös lett például.


Államvizsgámra nem készültem ennyit, sőt.


A 10-13 órát én is soknak érzem, ha az ember folyamatosan készül. Akkor ott rossz a módszer. Ha utolsó nap áll neki az ember, akkor megértem, ha rászánja azt a 10 órát, bár akkor nem is fog megmaradni a fejében, max a másnapi vizsgáig. :-)


Ellenben a stílusod elég lenéző, szerintem picit legyél türelmesebb és visszafogottabb, mert elég bicskanyitogató, hogy egy megjegyzésre is olyan alpári módon ugrasz, mintha valaki az egész családod sértette volna meg.

2019. márc. 22. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Ha téged nem érint kérdező a napi 13 órás tanulás, akkor miért foglalkoztat, hogy más mennyit tanul?
2019. jún. 11. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!