Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Gyakran érzitek, hogy nem...

Gyakran érzitek, hogy nem tudtok változtatni az életeteken?

Figyelt kérdés

Vagy ha tudnátok is, nem hisztek magatokban és bennetek sincs aki higgyen?

Ti mit tartotok a fő problémáitoknak?



2019. márc. 21. 18:42
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Én hiszem hogy lehet változtatni, mivel folyamatos változásban vagyok,mint minden ember.

Hiszek magamban, mert céltudatos vagyok, és ezáltal életvidám is.


Fő problémám? Hmm... Talán az hogy néha sokat hezitálok.

2019. márc. 21. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Gyakran érzem ezt.

Fő problémám, hogy szeretnék sokkal szociálisabb életet élni, de sajnos nagyon nehezen barátkozom.

2019. márc. 21. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem, mert ez nem igaz. Szerintem ha valaki tényleg el akar érni valamit, akkor az minden követ megmozgat és nagy áldozatokat és kockázatokat is hajlandó hozni a cél érdekében. Én így küzdöttem ki magam olyan helyzetekből és traumákból, amiket más 50 év alatt se szed össze.
2019. márc. 21. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Én azt hogy lusta típus vagyok, illetve hamar eltántorodok, elkezdek valamibe belemerülni, mindent meg akarok tervezni a legalaposabban, aztán amikor szembejönnek hogy milyen nehézségek állhatnak fel, akkor elbizonytalanodom, és arra jutok hogy úgyse sikerülne, pedig ha már benne lennék és kitartóbb lennék, akkor képes lennék venni az akadályokat.
2019. márc. 21. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
A berögzült szokásaimat, megküzdési módjaimat tartom saját magam akadályozó forrásaként.
2019. márc. 21. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
2-es, teljes mértékben ugyanez van velem is. Hiába akarok én nagyon barátkozni, rákényszeríteni mégsem lehet a másikat h kedveljem engem. A kedvelés vagy jön magától vagy nem és úgy érzem ha megszakadok sem fognak kedvelni... Másoknál meg látom, h elég csak létezniük és már mindenki kedveli is őket. Kezdem elfogadni, hogy ebben az életben hasonlóban nekem sosem lesz részem.
2019. márc. 21. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!