Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szerintetek lehet ezen változt...

Szerintetek lehet ezen változtatni?

Figyelt kérdés
Nagyon rossz véleménnyel vannak rólam a körülöttem lévô emberek.1 barátnôm van aki tényleg ismer, ( 7 éves korom óta, szóval még mielôtt elrontottam volna mindent. ) de vele is eltávolodtunk egymástól. Mostanában meg csak felszínes kapcsolataim vannak. A közösségekben ahol eddig voltam, mindenkivel megutáltattam magam. Persze nem direkt, nem provokaltam senkit, csak egyszeruen amilyen voltam, ellenszenves voltam sok embernek. És nagyon zavar, hogy ezt gondolják rólam, mert egyrészt igazuk van, de máig bele se gondoltam. Másrészt pedig nem ismertek meg soha teljesen, csak a rossz oldalam. Viszont attól félek, hogy nem tudok “kitörni” ebbôl, nem fogják észrevenni, hogy megváltoztam. Hiányzik utólag, hogy nem tudtam beilleszkedni sehova, és nem fogadtak be sehol. Ès a kritikákat amiket kaptam hárítottam, ès màst hibàztattam. Szerintetek lehet ezen változtatni, hogy észrevegyék, hogy változtam? Vagy örökké annak a lúzernek fognak tartani, akit elôször megismertek?

2019. márc. 2. 04:12
 1/4 anonim ***** válasza:

Naná, h lehet változtatni. Egyszerűbb, mint hinnéd.


Leállsz a passzív-agresszív kommunikációval, önreflektívvé válsz, és nem csak szavakban határozod meg magad, hanem tetteiddel is. Az általam említett mindhárom dolog tanulható.

2019. márc. 2. 04:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Engem is érdekelne, hogy ilyen készségek hogyan sajátíthatóak el jól.
2019. márc. 2. 06:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Persze, hogy lehet. Csak idő. Én tiniként baromi kiállhatatlan voltam, sok “ellenséget” szereztem, de teljesen megváltoztam. Sokan sokáig azt hitték még ugyanolyan vagyok de idővel rájöttek, hogy nem. Akivel meg azóta sem találkoztam (15 éve?) tán már annyi idő eltelt, hogy mindenki tudja a tinis hülyeségeket rég kinőttük. Ha akkor szintén hülye volt valaki, ma már nem feltételezem róla, hogy ma is az. ;)
2019. márc. 2. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

egyes vagyok


Kezdetnek ajánlom: asszertív kommunikációs tréning, az öt szeretetnyelv megtanulása és vmifajta, természetedhez illő stresszmenedzsment módszer megtanulása és gyakorlása.

2019. márc. 3. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!