Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ti is voltatok már így?

Ti is voltatok már így?

Figyelt kérdés
Felteszek itt egy kérdést és hiába normálisan kérdezem, szépen megfogalmazom, kapok egy idióta kommentet és nem is válaszol már rá más. Komolyan mondom, már mindegy mit írok ide, ezt is azért írom, hogy a trollok legyen min csámcsogjanak, mert màr elvették a kedvem úgy is. A hasam is megfájdult most, azt hiszem valami híg fog kijönni belőlem a gyomorideg miatt. Be is fogok éjjelre lázasodni emiatt. Kösz szépen trollok :( mindenki nevében
2019. márc. 21. 20:22
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Mit vártál? Alapvetően ez az oldal lelki sérült magányos okoskodó hulladékok gyűjtőhelye. Magam sem vagyok jobb, nem azt mondom, de ettől még a tény az tény marad, értelmes ember nem itt pazarolja az életét.
2019. márc. 21. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Én nem itt pazarolom az életem. Csak feltettem egy kérdést, aztán olyan választ kaptam, mintha hülye lennék. Aztán nem válaszol rá azóta sem senki, mert ez a troll már megtette.
2019. márc. 21. 20:46
 3/14 anonim ***** válasza:

Ez azért van, mert a magyar ember maga a rák.

Nézd meg egy reddit-et vagy stack overflow-t, csupa segítő, jó szándékú válasz.

Itt szerintem minden századik válasz ilyen, ha nem kevesebb.

2019. márc. 21. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

... Egyre jobban kedvellek, FatalError


Nem, amúgy tényleg. Teljesen igazat írsz. Erre úgy most döbbentettél rá. Mentségemre szóljon, nincs fél év éve hogy rendszeresen itt rontom a levegőt..

Ja. Én se vagyok jobb, mint amit leírtál.

2019. márc. 21. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
A magyarok tényleg bunkók. Régen véttem őket, mert én is magyar vagyok, de undorító a legtöbb. Büszkék a semmire. Meg fölényesen beszélnek mindenkivel. Főleg ezen az oldalon. Itt se fogok több kérdést feltenni :(
2019. márc. 21. 21:00
 6/14 anonim ***** válasza:

*védtem


Szívesen.

2019. márc. 21. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Most aztán nem tudtál volna elaludni ha nem kötsz bele a helyesírásomba. Istenem, de nyomingerek vannak a világon. Máshoz meg síkhülyék
2019. márc. 21. 21:07
 8/14 anonim ***** válasza:

És a trollról, aki csak azért szól be mert ugrasz rá, hallottál-e már? :)

Legalább adok okot a hisztire.

Igen, jól szórakozom. Felőlem jelenthetsz is.

2019. márc. 21. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Mindenkinek megfogom harapni a seggit, mert látom nem bírtok magatokkal. Nagyon rosszak vagytok... Elfenekellek titeket
2019. márc. 21. 21:24
 10/14 anonim ***** válasza:

... Hát ez elég szánalmas volt... :/


Mkay, meguntam. Bye

2019. márc. 21. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!