Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit lehet tenni a túlzott...

Mit lehet tenni a túlzott gondolkodás ellen?

Figyelt kérdés

Folyamatosan pörög az agyam mindig azon gondolkodom hogy vajon mi lehet azé ertelme az életnek létezik e túlvilág esetleg van e élet a földön kívül. Minden apró dolgot Túlgondolok és az emberek viselkedéset elemzem. Nem érzem jól magam olyan társaságban ahol csak a felületes hétköznapi dolgokról lehet beszélni mert másról fogalmuk sincs emiatt magányosan érzem magam.

Elegem van már ebből olyan szívesen lennék én is olyan ember aki csak el van maganak ellébecol és az a legnagyobb gondja hogy melyik sorozatot nézze.

Mit tehetnek az ilyen érzések ellen?


2019. márc. 21. 21:56
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Dühödt tempójú agyalás helyett tanulj meg merengeni. Egyszerűen csak LASSÍTS LE. Szerintem ennek elégnek kell lennie ahhoz, hogy valami eredménye is legyen önmagad folyamatos szellemi munkában tartásának, másrészt pedig nem ártana, ha a saját közérzeteddel is foglalkoznál, törekednél arra, hogy jobban érezd magadat a bőrödben.
2019. márc. 22. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim válasza:
gyakorolj zen meditációt
2019. márc. 22. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

#8

Egyáltalán nem vagyok egy lecsúszott narkós.

Jól keresek,a fizetésemből megengedhetek magamnak ennyit és még félre is tudok tenni belőle.

2019. márc. 22. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

A tett halála az okoskodás.

- Az okoskodásé a tett...

2019. márc. 23. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!