Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Daganatos betegséget elmondaná...

Daganatos betegséget elmondanátok a családnak már most vagy csak akkor ha már letagadhatatlan lesz?

Figyelt kérdés

Most még külső jele nincs nagyon sokat fogytam beesett arc de ezt még ki lehet magyarázni fogyókúra sok sport....


De ha belevágok a gyógykezelésbe akkor a gyógykezelés mellékhatása teljes hajvesztés stb ráadásul sok sok rosszullét és kórház azt már nem lehet titkolni.


Mikor mondjam el? most vagy akkor ha már úgyis látják?


Asszem az utóbbit választom.

Segíteni úgyse tudnak még az orvosok se biztos hogy tudnak akkor meg minek mondjam el.


2019. márc. 22. 13:35
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

Komolyan és ilyenek élnek, és akik élni akarnak, meghalnak ilyen betegségben.


Mondom, nagy legény vagy még, de hamar le fogják törni a szarvad, ha majd műtenek, kemóznak, műtenek, élni is alig tudsz, kemók mellékhatásai jönnek majd ki rajtad, hányni fogsz a kemók miatt..stb.

2019. márc. 22. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:

"Komolyan és ilyenek élnek, és akik élni akarnak, meghalnak ilyen betegségben.“



Menj panaszra a.... hova is?

na oda. oda menj.

2019. márc. 22. 20:36
 13/15 anonim ***** válasza:

Én már adtam neked tanácsot, h.lyegyerek.


De tudod mit, eddig egy ember halálát akartam, 1 év után meghalt, de szerintem te is oda fogsz jutni.


Van tapasztalatom ebben a betegségben, azért írtam neked annyi tanácsot a 8. válaszban, de úgy tűnik süket fülekre találtam, így csak egy dolgot kívánok, rövid és fájdalommentes legyen.

2019. márc. 22. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:

"ddig egy ember halálát akartam, 1 év után meghalt,"


nem kívánnád akkor erősen a főnököm mielőbbi halálát?

Siker esetén fizetek. Áll az alku?

2019. márc. 23. 20:12
 15/15 anonim válasza:

Szerintem csak azért írtad ki a kérdést hátha azt írják amit akarsz. Ha senkiben nem hiszel akkor ne kezeltesd magad és mondd el mindenkinek hisz úgyis kiderül hiányzások munkahelyről,alig tudsz megcsinálni valamit. Ennyire embergyűlölő vagy?

Én a munkahelyen kezdeném főnökök,kollegák,barátok,család,ismerősök meg akit még érint és amíg nem látszik. Hazug embert hamarabb utol érik,mint a sánta kutyát. Mi a foglalkozásod?

2019. ápr. 16. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!