Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Manapság már mindenki tucat?

Manapság már mindenki tucat?

Figyelt kérdés

Ha ezt a zenét hallgatod, tucat vagy, ha ezt a ruhát veszed fel, tucat vagy, ha ezt a könyvet olvastad, tucat vagy, ha azt a filmet láttad, tucat vagy...


Mi ez a "tucat vagy" mánia?


Nem attól akarok egyedi lenni, hogy mit viselek vagy mit hallgatok. Sőt, egyáltalán nem "akarok" szándékosan egyedi lenni.

Nem másolok senkit, nem követek semmilyen irányzatot, azt viselem/nézem/hallgatom, ami nekem tetszik, a környezetem véleménye ebben nem befolyásol.

Gondolok itt arra, ha valaki megrántaná az utcán a ruhámat és közölné "Ne hordd, tucat", ugyanúgy felvenném.

Vagy ha hallaná, amit hallgatok, majd idegesen lekapcsolná "Ne hallgasd, tucat" felkiáltással.


Mindent és mindenkit tucatnak kategorizálni nem tucat? Hisz mindenki ezt csinálja már szinte.


2019. márc. 23. 21:26
 1/7 anonim ***** válasza:
Mindig lesz tucat de ha tudod, hogy sok dolog tucat lesz akkor már nincs is min idegeskedni. Legyél olyan amilyen lenni akarsz és kész.
2019. márc. 23. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
48%

Hát, nem is tudom... :D


[link]

[link]

2019. márc. 23. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ha kitalálsz valamit ami tetszik másoknak is és látják, hogy jó, akkor az lehet, hogy tucat lesz. Eeeez van. Találj ki magadnak olyat ami mindenkinek hasznára válik. Nem adok ötleteket bízok a kreativitásban.
2019. márc. 23. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Csak egy divatos kifejezés, majd elmúlik.
2019. márc. 23. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Autóknál ez totálisan igaz ez a kifejezés.
2019. márc. 23. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Thispain ***** válasza:
Tucat jelentése: 12
2019. márc. 23. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Most tényleg ez a divat, fiatalabb tiniknél persze, de szerintem mindenki kinövi előbb-utóbb. Te látod jól a helyzetet, ne törődj mások értelmetlen véleményével, bár nem tűnsz olyannak akinek ezt mondani kellene.

Kedvencem mikor valaki a "darkossággal" akar egyedi lenni, szóval csak gótikus és black metál zenét hallgat, vesz egy pentás nyakláncot, fekete ruhákat és egy bakancsot, majd fennhangon szidja a mainstreamet és mindent ami tucatnak mondható és máris annyira egyedi lett mint a többi 20 millió ugyanilyen személy. :D Ne tudd meg mennyi ilyet ismerek. :D

2019. márc. 24. 03:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!