Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ha egy kávézóban/étteremben...

Ha egy kávézóban/étteremben látsz egy fiatal lányt, aki fényképezi telefonnal a tányért?

Figyelt kérdés

Mit gondolsz?


Tehát látsz egy fiatal (30 alatti) lányt, aki egyedül/párjával ül egy kávézóban/étteremben, amint megkapja a tányért/poharat, előveszi az okostelefonját, lefényképezi, ami előtte van, nyomkod valamit a telefonján, vigyorog, majd elteszi és nekifog enni/inni/beszélgetni.


2019. márc. 24. 19:00
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
82%
Arra gondolnék, hogy egy konkurens kávézó/étterem számára készít képeket marketing célú felhasználásra.
2019. márc. 24. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
72%
19 vagyok és hülyének nézem azokat, akik fotózgatják a kaját, hogy mehessen instára.
2019. márc. 24. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
71%
Arra, hogy egy idióta, aki minden percét posztolja valamelyik szenny oldalon, és még egy kávét se tud enélkül meginni.
2019. márc. 24. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
86%

"előveszi az okostelefonját, lefényképezi, ami előtte van, nyomkod valamit a telefonján, vigyorog"


Idáig mosolygok magamban rajta.


"majd elteszi és nekifog ..... beszélgetni"

Ekkor fellélegzem, hogy maradt belőle a normális emberből is.


Saját példa: egyszer ültünk egy étteremben kettesben a feleségemmel. Rajtunk kívül csak még egy fiatal pár volt ott. Mi néztük a berendezést, egymás figyelmét hívtuk fel az érdekességekre. Beszélgettünk erről-arról, míg vártunk az ételre. Ők meg? Mindketten saját telefonjukba mélyedtek, egymáshoz egy mukkot sem szóltak. A berendezésre egy pillantást sem vetettek. Meg is állapítottuk, hogy milyen jó, hogy mi egymásra találtunk, mert egyikünknek sem kellene olyan partner, mint ők.

2019. márc. 24. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
88%
pont nem érdekel. én barátomnak szoktam néha képet küldeni a kajámról (távkapcsolatban vagyunk). instagramra nem rakok fel semmi képet
2019. márc. 24. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
72%
Én is e szoktam fotózni ha különlegesebben néz ki és elkuldom a családból annak, akit érdekel. Instara nem szoktam ilyeneket, szerintem senkit nem érdekel, főleg nem rendszeresen.de egyébként mindenkinek a saját dolga mit oszt meg vagy mit fotóz le.
2019. márc. 24. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
74%

Mindenki ezt teszi, ki okkal, ki ok nélkül.


Haverom csaja kint volt külföldön a világ másik felén, nekik ez volt a kapcsolattartás része, hogy fotózgatták ki mit csinál-lát éppen, kikkel merre jár.


Én is szoktam öcsémnek, anyámnak, haveromnak ezeket küldeni, hogy lássák milyen jót eszem. De olyan is volt, hogy úgy nézett ki a kaja, mintha le lenne hányva, már poénból is lefotóztam.

2019. márc. 24. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
79%
Bár én nem lány vagyok és még is le szoktam fényképezni a különleges ételeket, bár nem osztom meg a közösségi hálón, emlékek szerintem nagyon jó, nem gondolok semmi különöset, meg örökíti az ételt.
2019. márc. 24. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
29%
Lájkhajhász, pózer néni
2019. márc. 24. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat, érdekes volt olvasni :)


Nem szoktam ilyet csinálni egyébként, nincs is Instám, egyszer fényképeztem le egy cuki rózsaszín fánkot, amin unikornisos marcipán képecske volt, a húgomnak, mert neki tetszenek az ilyesmik.

Aztán megkapta Messengeren később.

2019. márc. 24. 19:21
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!