Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért nem vagyok boldog, ha...

Miért nem vagyok boldog, ha megvan mindenem?

Figyelt kérdés

Sikerült bejutnom (vagyis pontosabban átkéretni magam) arra a szakra egyetemen, amit mindigis szerettem volna, elkezdhetem azokat a hobbikat, amiket egész életemben szerettem volna, megvehetem, amit csak szeretnék.

Viszont úgy érzem, ez nem az én életem, velem ilyen nem lehet, soha korábban nem volt, és nem merek őszintén örülni semminek.

Úgy félek, hogy ez csak egy véletlen, és hamarosan minden elromlik, visszatér a régibe, mert csak véletlenül, valaki más helyett lett nekem most jó, és hamar észreveszik a "tévedést".


Hogy tudnék nem ezen kattogni?


25l


2019. márc. 24. 22:41
 1/1 anonim ***** válasza:
Velem is hasonló volt a szitu régen. . Rossz életem volt,poklok poklát megjártam,aztán minden megváltozott, és azóta is jó minden!!! Nem fog elromlani, ne izgulj!!!!
2019. márc. 24. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!