Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ti nem érzitek magatokat...

Ti nem érzitek magatokat rosszul, ha nem tudtok elég gyorsan elpakolni a boltban?

Figyelt kérdés

Tehát ha mire lehúzza a kasszás az összes tételt, és kéri a pénzt, még nem vagytok elpakolva, tehát miattatok áll a sor.


Akármilyen gyorsan is pakolok, nem bírok mindig elég gyorsan végezni, és a következő vásárló már szúrós szemmel néz...


2019. márc. 25. 12:13
1 2
 1/12 anonim válasza:
82%

Ez erről szól, hogy vedd meg és siess. Erre az a megoldás, ha van külön pakolópult, hogy fogod a kosarat, abba visszaszórod nagyon gyorsan a dolgaidat, és odaviszed a pakoló pulthoz és ott kényelmesen elpakolsz.


A leksuttyóbb ilyen közért a PENNY market, ahol nincs a kassza végén pakolóasztal.

Ott be kell söpörni a kosárba vissza a holmit és szintén a pakolópulthoz vinni, kényelmesen elpakolni.

2019. márc. 25. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim válasza:
72%
*LEGsuttyóbb
2019. márc. 25. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
72%
Régen zavart ma már nem.
2019. márc. 25. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
84%
Régen igen, de manapság már nem. Nem vagyunk robotok, képtelenség azonnal mindent elpakolni, én meg nem fogok ilyen hülyeségen idegeskedni, hogy a mögöttem lévő jönne már, tud várni, én is tudok, mindenkinek ez legyen a legnagyobb gondja az életben.
2019. márc. 25. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
87%

Direkt arra hajtok, hogy sikerüljön minél hamarabb. ;)

A nagyokat, alulra valókat rakom legelölre a szalagra, a rádobhatóakat, könnyűeket hátulra.

A pénz vagy a bankkártyát valamint a szatyrot már sorbanállásnál előkészítem.



Le leszek pontozva, de én szeretem gyorsan csinálni a dolgokat, nem szeretek várakozni, de cserében másnak se kelljen rám várnia.

2019. márc. 25. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
88%
Nem, mert egyáltalán nem érdekel, hogy megfelelek-e egy rakás idegennek. Ettől függetlenül mindig igyekszem gyorsan és hatékonyan pakolni, alapból gyors a tempóm mindenben, de ha pl. épp egydedül vagyok egy nagybevásárlással és 3 szatyornyi dolgot próbálok eltennu, az bizony eltarthat 1-2 plust percig, ez van, nem lesz ettől bűntudatom.
2019. márc. 25. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
53%

Regen én is mindent egyből, már a kasszapultról belesöpörtem cuccokat a bevásárlószatyorba.

Ilyenkor sose volt időm nézni pakolás közben a kasszást (beüt olyan olyan tételt is amit nem is vettél (Benny), vagy a leértékelt áru valódi, drága árát húzza le (Tacskó) .

Mindig nézem az árkijelzōt és nem kell gyorsan pakolni, mert ha te lassan pakolsz es már tele van a cuccaiddal a pénztáros öle is, akkor... Akkor mi van? Többet már ő sem tud odatolni neked a szalagról, ha nincs hely :D lassan pakolsz, ő is lassabban kell csippantcson.

Amikor meg mondja a végösszeget, akkor annyit mondok, "pillanat csak elpakolok még (mert ilyenkor maradnakhatnak ott szépen az apró dolgok..).

Addig legyen kedves kerdezzen ra van-e super Shop, klubcard, matricákat gyűjtöm-e? Mire mindent megkérdez, már üres is a pult és fizetek.


Párommal jobb vásárolni, mert akkor aki fizet, nézi a kasszát, a másikunk pakol. Egyszer én, egyszer ő :)

2019. márc. 25. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
96%
Fölös ezen agyalni, mert A, részben magunk képzeljük be, hogy a másik idegbolond módjára siettet minket; B, minden gyors, így lassúnak érezzük magunkat; C, tud pár percet várni más is.
2019. márc. 25. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
93%
En mindig visszasoprom a kosarba es utana elpakolom kenyelmesen. Amugy a kasszasnak figyelnie kellene a tempodra es ugy kene huzogatni a cuccokat
2019. márc. 25. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 Metionin ***** válasza:
94%
Nem. Direktben sosem lassítok másokat, így a cuccokat is úgy pakolom ki hogy az megy előre ami a táskámban majd alul lesz, stb. De egyszerűen nem tudok annyi cuccot elpakolni hiszen azt el kell rendezni miközben lóg rajtam a táska meg egyik kezemben a pénztárca, az eladó meg csak húzgálja a terméket ami 5x olyan gyors mint elrakni a cuccot. Valamennyit el tudok pakolni de mindet sosem, de ahogy észrevettem másoknak se megy, szóval nem izgatom magam rajta.
2019. márc. 25. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!